UFC

(VIDEO) Dana White komentuje przerwanie walki na gali ACA! „Daje mi to kilka pomysłów…”

Przy okazji Dana White’s Contender Series prezydent największej federacji MMA na świecie usłyszał o skandalu na gali ACA 141.

Do niemałego skandalu w świecie MMA doszło w ubiegłym tygodniu. Co-main eventem gali ACA 141 był ćwierćfinał turnieju kategorii lekkiej, w którym wystąpili były zawodnik UFC, Rashid Magomedov oraz były pretendent do tytułu ACA, Ali Bagov. Po czterech rundach fatalnego widowiska i licznych upomnieniach sędziego o aktywność do klatki wparował Mairbek Khasiev.

Założyciel i szef ACA nakazał zakończenie walki i obu fighterów zdyskwalifikował. Pojedynek został uznany za No Contest, a nagranie z całej sytuacji szybko obiegło Internet. Okazuje się, że nie trafiło jednak do prezydenta największej federacji MMA na świecie.

Dana White został zapytany o skandaliczne zachowanie Mairbeka Khasieva podczas konferencji prasowej po pierwszym odcinku nowego sezonu Dana White’s Contender Series. Włodarz UFC przyznał, że nie widział całej sytuacji, niemniej skomentował ją w dość zaskakujących słowach:

– To jest k***wa zaje***ste! Brawa dla tego gościa. Bardzo, niesamowicie wręcz nieprofesjonalne, ale zarazem zaje***ste w ch***j! Czy ta walka naprawdę była tak nudna?

– Daje mi to kilka pomysłów na przyszły wtorek… Wierzcie mi, były takie walki, że miałem ochotę rzucić krzesłem. Trzeba to przesiedzieć i to przetrwać, albo wstać i obejrzeć to w swoim pokoju… tak powinien zrobić ten gość z ACA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.