KSW

(VIDEO) Co za debiut Briana Hooia! Michał Pietrzak skończony w pierwszej rundzie!

Na gali KSW 72 w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia w wadze półśredniej doszło do walki polsko-holenderskiej. Michał Pietrzak zmierzył się z Brianem Hooiem tuż przed najważniejszymi walkami wieczoru.

Pietrzak odniósł przed kilkoma miesiącami drugą porażkę w KSW. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał go bohater main eventu KSW 72 – Tomasz Romanowski. Wcześniej “Zgniatacz” miał serię dwóch kolejnych wygranych, zwyciężając niejednogłośnie z Krystianem Kaszubowskim oraz w niecałą minutę kończąc Kamila Szymuszowskiego.

Brian Hooi do debiutu w polskiej federacji podchodził po wygranej przez KO. Holender jest prawdziwym obieżyświatem – mierzył się zarówno w Brave CF, UAE Warriors, jak i w Bellatorze. Od 2017 roku nie potrafi ustabilizować formy przeplatając porażki z wygranymi.

Runda 1

Hooi szybko zajął środek klatki i wyprowadzał proste i na głowę i na korpus. Dobrze pracował lewym prostym, ale wyskoczył z serią zakończoną wysokim kopnięciem Michał Pietrzak! Przewrócił się Holender, Polak doskoczył, ale nie dokończył dzieła zniszczenia. “Hooiboi” wrócił na nogi i do swojego gameplanu. A za moment znokdaunował Pietrzaka! Padł jak długi Polak, ale wrócił do gry szukając sprowadzenia. Wraca na nogi Polak, Holender znów atakuje. Pietrzak idzie w zapasy, ale Brian Hooi znów trafia bardzo mocno! Pietrzak na macie, doskakuje Hooiboi i kończy Polaka w pierwszej rundzie!

Sprawdź!  Wrzosek wspomina pracę na bramkach z mistrzem KSW: "Ziółkowski potrafi się odpalić. Często musiał udowadniać, że…"

Oficjalny wynik: Brian Hooi wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.