UFC

(VIDEO) Chase Sherman wygrywa przez TKO po lawinie ciosów w 3. rundzie!

Kolejnym starciem w karcie UFC Vegas 58 była walka o być albo nie być w największej na świecie federacji MMA. W wadze ciężkiej Jared Vanderaa zmierzył się z Chasem Shermanem.

Po imponującym nokaucie technicznym w Dana White’s Contender Series zdawało się, że Jared Vanderaa może namieszać w królewskiej kategorii wagowej. Ostatecznie jednak na UFC Vegas 58 mierzył się o kolejny kontrakt, bo w 5. pojedynkach zwyciężał tylko raz. Co gorsza, aż trzech rywali pokonywało go przed czasem! W całej karierze „The Mountain” zaliczył rekord 12. zwycięstw i 8. przegranych.

Chase Sherman również miał kiepską sytuację przed UFC Vegas 58. Popularny “The Vanilla Gorilla”, miał pecha przy pierwszym podejściu do największej na świecie federacji MMA, gdy w latach 2016-2018 zaliczył rekord 2-5. Po czterech wygranych przed czasem w konkurencyjnej organizacji powrócił i z kolejną wiktorią nad Ike Villanuevą. Niestety po tym 32-letni Amerykanin zaliczył kolejne 4 przegrane.

Jared Vanderaa vs. Chase Sherman – relacja

Runda 1

Sherman rusza z lewym prostym, odpowiada tym samym przeciwnik. „The Vanilla Gorilla” zaczyna kombinować i szuka ciosów na brzuch, po czym wyprowadza mocny prawy sierp. Vanderaa nie pozostaje dłużnym i jego lewy mocno ląduje na szczęce Shermana! Ten zaczyna szukać low kicków, ale obrywa przy tym kilkoma prostymi. Nie zapomina o boksie i wyprowadza też proste w tempo. Próbuje kombinacji Sherman, a Vanderaa przestrzelił z lewym sierpem. Sherman dobrze kiwa i trafia lewym prostym. Vanderaa szuka krótkiego haka na wątrobę, obrywa szybką kombinacją rywala. „The Mountain” trafia lewym prostym , ale to przeciwnik jest szybszy. Trafił w końcu mocno prawym sierpem Vanderaa, kłopoty miał Sherman! Ucieka, a na koniec rundy obaj zawodnicy szukają jeszcze mocnych ciosów.

Sprawdź!  Tyron Woodley zapomina o rewanżu! "Jake Paul to dzi*ka, która unika walki."

Runda 2

Vanderaa przyspiesza od początku, poszły lewe proste i kilka low kicków. Sherman próbuje swojej kombinacji, ale trafia powietrze. Vanderaa zaczyna dobrze pracować prawym sierpem, dokłada celny i mocny podwójny lewy prosty. Sherman nisko trzyma gardę, przez co z łatwością dosięga go Vanderaa. Sherman nie stracił za bardzo na szybkości, ale jest mocno niecelny w tej odsłonie. Trafia go Vanderaa, ale świetnia unika „Vanilla Gorilla”. Vanderaa widzi, że oponent coraz ciężej dyszy i zaczyna wyprowadzać kolejne uderzenia. Sam też odczuwa skutki tej walki i obrywa prawym sierpem. Dobrze kontruje lewym prostym Sherman, kolejne uderzenia lądują na głowę „The Mountain”. Rzucili się na siebie wojownicy, wynikł mały kocioł i spróbował high kicka Vanderaa. Kombinacja z niskim kopnięcie Vandery, Sherman rusza na koniec z serią, ale znów jest przy tym niecelny.

Runda 3

Jared Vanderaa stara się przejąć inicjatywę. Sherman zaczyna odpowiadać, lecą szybkie proste. „Mountain” atakuje, wie, że jeśli chce wygrać, to musi skończyć oponenta. Wyprowadza serię, unika go Sherman. Mocny prawy sierp Vandery ląduje na szczęce rywala, zaraz idzie kolejny cios. Stara się odpowiadać „Vanilla Gorilla”, ale obrywa przy tym w kontrze. Atakuje mocno Chase Sherman, oberwał Vanderaa i ucieka! Goni go przeciwnik, zasypuje kolejnymi ciosami i kończy przed czasem!

Oficjalny wynik: Chase Sherman wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.