FAME MMA

(VIDEO) Boxdel oszalał po wygranym zakładzie z Ferrarim! Stawką było 100 tysięcy złotych!

Za nami gala Fame MMA 11, na której do klatki powrócił jeden z największych zadymiarzy, gwiazda freakowej federacji Amadeusz Roślik.

Ferrari stoczył 6 pojedynek w formule MMA i poprawił swój rekord, który wynosi aktualnie trzy porażki i trzy zwycięstwa. Gdyby nie nielegalny soccer kick w starciu z Adrianem Polańskim, Amadeusz mógłby pochwalić się rekordem 4-2.

Starcie Roślika z Filipkiem było jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień gali Fame MMA 11. Podczas konferencji padło wiele ostrych słów, a na oficjalnej ceremonii ważenia miało miejsce małe spięcie pomiędzy zawodnikami. Ferrari zapowiedział, że złoży swojego rywala bogom w ofierze. Natomiast Filipek zapowiedział, że rozprawi się z Amadeuszem i odeśle go do MMA-VIP.

Dodatkowe emocje dostarczał zakład Ferrariego z Boxdelem, którego stawką było 100 tysięcy złotych. Amadeusz podczas cage’a był bardzo pewny siebie i złożyć ciekawą propozycję włodarzowi organizacji:

Ja jestem przekonany, że go zgniotę, tylko nie chcę się wygrażać. Ja jestem przekonany, że go rozpierdolę w pierwszej rundzie i to rozpierdolę go w stójce. Udowodnię ci, że w pierwszej rundzie któryś z nas padnie. Siłą dedukcji, ja nigdy nie padam, więc padnie on. Możemy się założyć – powiedział Ferrari.

Sprawdź!  TVP opublikowało walkę "Don Kasjo" z wicemistrzem olimpijskim! Norman Parke ma się czego obawiać? [WIDEO]

Boxdel w odpowiedzi zaproponował kwotę 15 tysięcy złotych, jednak zawodnik podbił ją do 100 tysięcy. Michał Baron po krótkim namyśle przyjął zakład, a podczas konferencji przed galą obaj złożyli do depozytu wskazaną kwotę.

Ferrari był bardzo bliski wygrania zakładu. W pierwszej rundzie mocno się podpalił i chciał jak najszybciej skończyć walkę. W parterze zasypał Filipka gradem ciosów, jednak ten pokazał charakter i przetrwał największy kryzys. W kolejnych rundach obaj zawodnicy byli bardzo zmęczeni i ostatecznie Ferrari wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Do sieci trafiło nagranie z reakcji Boxdela. Włodarz Fame MMA najpierw skupiony ogląda pojedynek i motywuje Filipka, żeby ten przetrwał do końca odsłony, a następnie tańczy z radości.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo miał walczyć z Bombardierem na FAME MMA 11? "Był już rywal, gabarytowo dwa razy większy, to by była..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.