UFC

(VIDEO) Błachowicz o reakcji szefa UFC na remis: „Prawie się popłakał. Ten remis pewnie zepsuł mu…”

W miniony weekend odbyła się gala UFC 282, podczas której doszło do starcia o mistrzowski tytuł. Przed szansą powrotu na tron stanął Jan Błachowicz.

Niestety Polakowi nie udało się odzyskać pasa. Stoczył pięciorundowy pojedynek, a o wyniku decydowali sędziowie. Werdykt był wielkim zaskoczeniem, gdyż walka zakończyła się remisem, co jest rzadkością w MMA, a zwłaszcza w starciach mistrzowskich.

Błachowicz o reakcji szefa UFC

Po powrocie z Las Vegas do Polski „Cieszyński Książę” udzielił wywiadu portalowi fansport.pl, w którym m.in. podsumował galę UFC 282, w tym pojedynek z Magomedem Ankalaevem oraz zachowanie szefa UFC. Dana White bowiem skrytykował main event:

– Co zrobić… uważam, że main event był okropny. Zacząłem wyłączać się po p***dolonych trzech rundach. Słyszałem, że Ankalaevowi jest przykro, ale cóż. Co mam zrobić?

Jan Błachowicz tak skomentował te słowa i postawę szefa największej organizacji MMA na świecie:

– Dana co tam mówił na konferencji po walce, to pewnie chciał ten pas komuś dać. Pewnie mu to nie zagrało, że był ten remis, gdzieś mu się słupki nie zgadzały i zareagował w taki sposób. Trochę dziwne, słabe, no ale historia. Ale no to jest… Miał pewnie jakiś scenariusz, który mu ten remis zepsuł. Był taki, wiesz, że prawie się popłakał.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Francis Ngannou o nowym kontrakcie z UFC: "Musi być tam zapis o boksie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.