UFC

(VIDEO) Awantura pomiędzy Poirierem i Chandlerem na UFC 276! Padły mocne słowa: „Roz**ię cię! Jesteś fałszywym sku***elem!”

Za nami gala UFC 276, podczas której doszło do dwóch walk mistrzowskich. W trakcie wydarzenia wiele działo się nie tylko w oktagonie. Za kulisami Błachowicz stanął twarzą w twarz z Usmanem, a na trybunach miała miejsce mocna wymiana zdań.

W trakcie gali doszło do kłótni pomiędzy czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej. Dustin Poirier starł się z Michaelem Chandlerem i wygląda na to, że mają sporo do wyjaśnienia. Być może będą chcieli wyjaśnić sobie wszystko w oktagonie.

Kłótnia na trybunach UFC 276

Nie wiadomo, dlaczego doszło do awantury, jednak na Twitterze Gilberta Burnsa pojawiło się nagranie, na którym fighterzy krzyczą w swoim kierunku. Poirier nie szczędził ostrych słów i powiedział:

– Jesteś fałszywy! Fałszywy sku***ielu! Roz***ię cię!

Co ciekawe, już wcześniej Poirier wypowiadał się na temat Chandlera, co nie spodobało się byłemu mistrzowi Bellatora. „Diament” między innymi w wywiadzie dla The MMA Hour krytycznie skomentował jego bilans w federacji UFC.

Poirier zaznaczył, że Chandler ma jeszcze sporo do udowodnienia, gdyż pokonał jedynie rywali, którzy wracali do oktagonu po porażce. „Iron” w największej federacji na świecie pokonał Dana Hookera oraz Tony’ego Fergusona i przegrał z Charlesem Oliveirą, oraz Justinem Gaethjem.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Jiri Prochazka NOWYM MISTRZEM UFC! Historyczny wyczyn Czecha!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.