Boks

(VIDEO) Awantura na face-to-face! Canelo uderza po błyskawicznym uniku! Rozciął rywalowi twarz

Za nami konferencja prasowa przed pojedynkiem Canelo Alvareza z Calebem Plantem. Podczas face to face pomiędzy zawodnikami doszło do bójki.

6 listopada w Las Vegas dojdzie do jednej z największych walk w kategorii junior średniej w ostatnich latach. W jednym narożniku zobaczymy Saula Canelo Alvareza, który ma na swoim koncie 56 zwycięstw, jedną porażkę i 2 remisy. Pięściarz aż 38 razy nokautował swoich rywali i jest uznawany za najlepszego zawodnika na świecie bez podziału na kategorie wagowe.

Rywalem Meksykanina będzie niepokonany Caleb Plant. Amerykanin jest znacznie mniej doświadczony, gdyż stoczył 21 pojedynków i 12 razy kończył starcie przed czasem. W stawce pojedynku znajdują się cztery pasy należące do Canelo – WBA (Super), WBC, WBO, a także pas IBF, którego właścicielem jest Plant.

Podczas wczorajszej konferencji zawodnicy stanęli twarzą w twarz. Najpierw doszło do wymiany zdań, a następnie Canelo puściły nerwy i odepchnął swojego rywala, który zrobił kilka dużych kroków do tyłu. Kiedy Plant zbliżył się do Meksykanina, ten wyrzucił swoje okulary, będąc gotowym na awanturę. Amerykanina wyprowadził cios, jednak Canelo wykonał unik i skontrował dwoma uderzeniami, po czym do akcji wkroczyli ochroniarze.

Jak się okazało, Alvarez trafił rywala na tyle mocno, że na jego twarzy pojawiło się rozcięcie. Pięściarz w rozmowie z dziennikarzami oraz za pośrednictwem social mediów wyjaśnił, czym Amerykanin wyprowadził go z równowagi:

Sprawdź!  Niesamowite pieniądze za błyskawiczną porażkę!

Nie mów o mojej mamie. – napisał na Twitterze Canelo.

Na te słowa odpowiedział rywal, który odparł – Nigdy nie usłyszysz, jak mówię o kogoś mamie, dzieciach czy żonie. Kiedy mężczyźni idą na wojnę, zostawiają kobiety i dzieci w domu.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.