KSW

(VIDEO) Arkadiusz Wrzosek trafił do szpitala! Doznał kontuzji po potężnych kopnięciach w walce z Moznym

Za nami gala KSW 79 w Libercu, podczas której do klatki powrócił Arkadiusz Wrzosek. Niestety kontuzjowany po walce trafił do szpitala.

Kolejny pojedynek Wrzoska w KSW i kolejne ogromne emocje. Najpierw w debiucie stoczył brutalną wojnę z Tomaszem Sararą, w której nie brakowało zwrotów akcji. Tym razem było podobnie. Dominował niemal całe starcie, jednak był również bliski przegranej.

Wrzosek po KSW 79 trafił do szpitala

Podczas gali w Libercu zrewanżował się Tomasowi Moznemu, z którym w przeszłości przegrał starcie kickboxerskie. Tym razem Wrzosek od samego początku dyktował warunki i zasypał rywala potężnymi kopnięciami, po których Słowak nie był w stanie utrzymać się na nogach.

Mimo to pokazał ogromny charakter, gdyż powracał do stójki. W ostatniej odsłonie udało mu się nawet trafić Wrzoska mocnym uderzeniem oraz posłać go na deski, gdzie próbował skończyć starcie przed czasem. Polak ostatecznie przetrwał kryzys i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Po walce jednak musiał trafić do szpitala, gdyż ze względu na ilość i siłę kopnięć doznał kontuzji. Nie wykluczone, że podczas starcia z Moznym złamał nogę.

Sprawdź!  Lewandowski otrzymał ciekawą propozycję od Parnasse'a! "To byłby ewenement na skalę światową!"

Do sieci trafiło nagranie zza kulis, na którym można zobaczyć, jak zawodnik czeka na załogę karetki i nosze.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.