KSW

(VIDEO) Arkadiusz Wrzosek trafił do szpitala! Doznał kontuzji po potężnych kopnięciach w walce z Moznym

Za nami gala KSW 79 w Libercu, podczas której do klatki powrócił Arkadiusz Wrzosek. Niestety kontuzjowany po walce trafił do szpitala.

Kolejny pojedynek Wrzoska w KSW i kolejne ogromne emocje. Najpierw w debiucie stoczył brutalną wojnę z Tomaszem Sararą, w której nie brakowało zwrotów akcji. Tym razem było podobnie. Dominował niemal całe starcie, jednak był również bliski przegranej.

Wrzosek po KSW 79 trafił do szpitala

Podczas gali w Libercu zrewanżował się Tomasowi Moznemu, z którym w przeszłości przegrał starcie kickboxerskie. Tym razem Wrzosek od samego początku dyktował warunki i zasypał rywala potężnymi kopnięciami, po których Słowak nie był w stanie utrzymać się na nogach.

Mimo to pokazał ogromny charakter, gdyż powracał do stójki. W ostatniej odsłonie udało mu się nawet trafić Wrzoska mocnym uderzeniem oraz posłać go na deski, gdzie próbował skończyć starcie przed czasem. Polak ostatecznie przetrwał kryzys i zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Po walce jednak musiał trafić do szpitala, gdyż ze względu na ilość i siłę kopnięć doznał kontuzji. Nie wykluczone, że podczas starcia z Moznym złamał nogę.

Sprawdź!  Rajewski vs Varela na XTB KSW 89! Świetna walka kickbokserów na gali w Gliwicach

Do sieci trafiło nagranie zza kulis, na którym można zobaczyć, jak zawodnik czeka na załogę karetki i nosze.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.