Boks

(VIDEO) Anthony Joshua nie wytrzymuje ciśnienia! „Jak mnie pokonałeś?!”

Anthony Joshua nie przyjął dobrze kolejnej porażki z rąk Ołeksandra Usyka. Brytyjczyk został zatrzymany przez swoją ekipę tuż przed zejściem do szatni.

Minionej nocy doszło do rewanżowego pojedynku Ołeksandr Usyk vs. Anthony Joshua. Ukrainiec odebrał pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF, WBO oraz IBO rywalowi we wrześniu ubiegłego roku po jednostronnym pojedynku.

Tym razem „AJ” był dużo lepiej przygotowany. Brytyjczyk ciężko trenował do rewanżowego starcia nokautując kolejnych sparingpartnerów, jak mówił przed walką jego trener. Joshua mocno obijał tułów Usyka, jednak było to za mało. Pojedynek raz jeszcze trwał pełne 12 rund i tym razem Ukrainiec zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów.

Anthony Joshua nie wytrzymuje ciśnienia!

Brytyjczyk był ewidentnie wściekły po ogłoszeniu wyniku. Joshua wziął pasy do rąk dwa z pasów, które były w stawce main eventu show w Dżeddzie – tytuł wagi ciężkiej magazynu The Ring oraz WBA – i zapozował z nimi krzycząc coś do kamery, po czym… wyrzucił je z ringu!

„AJ” był już w drodze na zaplecze, gdy po chwili namowy swojego teamu zdecydował się wrócić. W ringu przeprowadził rozmowę z Ołeksandrem Usykiem, który pochwalił siłę przeciwnika. Ten jednak nieprzychylnie zareagował na słowa otuchy:

Sprawdź!  Tyson Fury nazywa walkę z Ngannou "łatwą robotą", mistrz kategorii ciężkiej UFC odpowiada.

Nie dbam o siłę, miałem umiejętności! To one wygrywają w boksie, nie siła. Ty nie jesteś silny, jak mnie pokonałeś?! Miałem umiejętności, charakter i determinację!

Ukrainiec próbował powiedzieć jeszcze kilka słów w kierunku przeciwnika, ten jednak nie miał zamiaru ich wysłuchać, odchodząc od mistrza niczym rozdrażnione dziecko.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.