UFC

Uriah Hall po przegranym starciu z Seanem Stricklandem: „Boli mnie ta porażka, ale wrócę”

Uriah Hall nie miał udanego weekendu. Na UFC Vegas 33 poległ w walce wieczoru z Seanem Stricklandem. Jamajczyk swoje odczucia po pojedynku wyraził na Instagramie.

Uriah Hall przed walką znajdował się na ósmej pozycji w rankingu dywizji średniej UFC. Zapowiadał, że jego celem jest starcie z obecnym mistrzem, Israelem Adesanyą i będzie pokonywał wszystkich po drodze do championa. Rzeczywistość szybko zweryfikowała jego plany i na UFC Vegas 33 „Prime time” został zdeklasowany przez zajmującego 11-stą pozycję we wspomnianym zestawieniu Seana Stricklanda. Jamajczyk swoją porażkę skomentował za pośrednictwem Instagrama:

– Trudna noc. Gratulacje, Sean Strickland. Byłem przygotowany, ale okazał się lepszy. Boli mnie ta porażka, ale wrócę. Dziękuję za wyrazy wsparcia w wiadomościach. To znaczy więcej, niż możecie sobie wyobrazić. Oss.

Uriah Hall do starcia z „Tarzanem” miał serię czterech wygranych z rzędu. Na liście pokonanych znajdują się takie nazwiska, jak Anderson Silva czy Chris Weidman. Była to pierwsza porażka „Prime time’a” od lipca 2018 roku.

Sprawdź!  Israel Adesanya cieszy się na walkę z Alexem Pereirą. "W końcu ktoś mnie będzie atakował!"

Sean Strickland dzięki wygranej przez jednogłośną decyzję wejdzie do top 10 rankingu kategorii średniej. W przeciwieństwie do Halla przedłużył swoją serię wygranych do pięciu.

Źródło: Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.