UFC

UFC Vegas 72: Błyskawiczne TKO! Padilla pokonuje Erosę! [VIDEO]

Trzecią walką w karcie UFC Vegas 72 była potyczka w dywizji piórkowej. Doświadczony Julian Erosa przywitał w oktagonie młodego Fernando Padillę.

-> Oglądaj UFC Vegas 72 na żywo!

Popularny „Juicy J” zadebiutował w oktagonie przed 5. laty i dotychczas stoczył aż 12 pojedynków. Bilans jednak ma bardzo wyrównany, notując zarówno 6 zwycięstw, jak i tyle samo porażek. Erosa często kończył nokautowany, ale sam również sprawiał dobre wrażenie, często poddając swoich rywali, czy też zaliczając KO latającym kolanem.

33-latek na UFC Vegas 72 powitał w oktagonie Fernando Padillę. Meksykanin zadebiutował w MMA w 2015 roku i nie zagrzał nigdy miejsca w żadnej federacji. Wszystkie 4 porażki 26-latek zanotował przez decyzje, samemu wygrywając przez nie tylko dwukrotnie. Aż ośmiokrotnie poddawał swoich oponentów, a 4. kolejnych pokonywał przez KO lub TKO.

-> Oglądaj UFC online!

UFC Vegas 72: Erosa vs Padilla – Relacja

RUNDA 1

Erosa zaczyna od kopnięć na łydkę, Padilla szuka swojej szansy uderzeniami z dystansu. Sięga szczęki, ale Erosa blokuje. Rozpuszcza ręce Meksykanin, podnosi się „Juicy J”, ale sędzia przerywa pojedynek!

Sprawdź!  Conor McGregor wraca do UFC! Dokumenty w USADA złożone, niebawem powrót do oktagonu!

Wynik walki: Fernando Padilla wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.