UFC

UFC ogłosiło rewanż Pereira vs Adesanya! Wiemy, kiedy dojdzie do walki o mistrzowski pas wagi średniej

Organizacja UFC oficjalnie przekazała, że w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa Alex Pereira ponownie zmierzy się z Israelem Adesanyą.

Zawodnicy mają już za sobą trzy pojedynki, najpierw dwa razy bili się w kickboxingu, a ostatnie starcie stoczyli w MMA. Wszystkie walki zwyciężył Brazylijczyk, który jako jedyny skończył Nigeryjczyka przed czasem i to dwukrotnie.

Rewanż Pereira vs Adesanya na UFC 287!

W ostatnim starciu na UFC 281 „Poatan” zmierzył się z Adesanyą o mistrzowski tytuł kategorii średniej. Po czwartej odsłonie na kartach punktowych prowadził Israel, którego ręka powędrowałaby w górę, gdyby przetrwał do końca walki.

W trakcie przerwy przed ostatnią rundą narożnik przekazał jednak Brazylijczykowi, że jego jedyna szansa na zwycięstwo to znokautowanie rywala. Pereira świadomy tego, że musi skończyć Nigeryjczyka przed czasem, zasypał go potężnymi ciosami. Gdy kolejne uderzenia spadały na głowę Adesanyi, sędzia przerwał pojedynek, zapewne ratując go przed nokautem.

Były mistrz, który nie zgadzał się z decyzją arbitra i zapewniał, że cały czas bronił się przed ciosami „Poatana” już 8 kwietnia będzie miał szansę odzyskać pas i odnieść pierwsze zwycięstwo w starciu przeciwko Brazylijczykowi. Do ich czwartego pojedynku dojdzie bowiem w main evencie gali UFC 287.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Israel Adesanya wykłada na stół 3 miliony dolarów! "Każdemu, kto przedstawi konkretny dowód!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.