UFC

UFC: Gamrot wygrywa w 2. rundzie! Paskudna kontuzja Fizieva [VIDEO]

W ekscytującej walce wieczoru UFC Vegas 79 wystąpił Mateusz Gamrot! Polski lekki zmierzył się w pojedynku o wejście do top 5 dywizji z Rafaelem Fizievem.

OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Popularny „Gamer” przystąpił dziś do swojego drugiego main eventu w UFC. Pierwszy, który miał miejsce w ubiegłym roku przyniósł Polakowi zwycięstwo przez jednogłośną decyzję nad Armanem Tsarukyanem. W październiku przyszła gorzka pigułka do przełknięcia i porażka z Beneilem Dariushem. Mateusz Gamrot nie poddał się jednak i już w marcu pokonał Jalina Turnera. Teraz przyszedł czas na kolejny krok w kierunku mistrzowskiego pasa!

Rywalem Polaka był Rafael Fiziev. Azerski zawodnik to dla wielu kibiców i ekspertów czołowy stójkowicz w UFC. Popularny „Ataman” do walki wieczoru przeciwko Gamrotowi podchodził po porażce przez większościową decyzję z Justinem Gaethjem. Wcześniej Fiziev pozostawał niepokonany przez 6 pojedynków z rzędu. Jego ofiarami padali Rafael dos Anjos, Bobby Green, czy Renato Moicano.

Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo.

UFC: Gamrot vs Fiziev – RELACJA

RUNDA 1

Żaden z zawodników nie rusza agresywnie, celnie trafia lewym prostym Gamrot. Fiziev spróbował kopnięcia, ale był daleki od celu. Trafił low kickiem Mateusz, poszukał też head kicka. Rafael markuje ciosy, Gamrot atakuje obszernym prawym. Zbliżył się niebezpiecznie „Gamer”, zasłonił się przed szybką serią Fizieva. Ruszył Azer, Mateusz spróbował przechwycić kostkę rywala. Dobrze trzyma dystans Polak, trafił dwukrotnie „Atamana”. Mocny middle Fizieva na łokieć „Gamera”, który mądrze prowadzi tę walkę. Low kick Fizieva podciął Polaka, który rusza po obalenie, ale ucieka mu Rafael.

Sprawdź!  Chimaev żali się, że rywale uciekają od walki! Dostał mocną odpowiedź: "Ktoś jeszcze wierzy w te bzdury?"

RUNDA 2

Mateusz wyczekał kopnięcie rywala ruszył po sprowadzenie, które zakończyło się sukcesem. „Gamer” od razu złapał w pasie oponenta, który szukał ucieczki. Fiziev ostatecznie zdołał wyrwać się z klamry. Zaatakował kopnięciem, ale doznał urazu! Padł na matę, a walkę zwyciężył Matusz Gamrot!

Wynik walki: Mateusz Gamrot wygrywa przez TKO w 2. rundzie (kontuzja)!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.