UFC

UFC 295. Aspinall szybko znokautował Pavlovicha! Anglik tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej! [WIDEO]

W co-main evencie UFC 295 poznaliśmy nowego tymczasowego mistrza wagi ciężkiej! O to miano Sergei Pavlovich mierzył się z Tomem Aspinallem.

Galę UFC 295 obejrzysz TUTAJ!

Rosjanin dopiero w UFC zaznał smaku porażki. Miało to miejsce w jego debiucie, a przegrał z samym Alistairem Overeemem. Od tamtej pory Pavlovich znajduje się na fenomenalnej serii 6. kolejnych zwycięstw. Co więcej, wszystkie odniósł przez KO lub TKO, a żadna z tych walk nie wyszła poza 1. rundę!

Na UFC 295 Sergei Pavlovich spotkał się z Tomem Aspinallem. Brytyjczyk, podobnie do dzisiejszego rywala, jak taran przedzierał się przez kolejnych oponentów, każdego kończąc przed czasem. Anglik z łatwością poddawał Arlovskiego, czy Volkova. W ubiegłym roku doznał pierwszej, niezwykle pechowej porażki przez kontuzję. Do akcji powrócił w lipcu i już w 1. rundzie znokautował Marcina Tyburę.

Stawką co-main eventu UFC 295 był tymczasowy pas wagi ciężkiej. Panowie uzupełnili kartę walk po tym, jak wypadło z niej starcie Jones vs Miocic o pełnoprawny tytuł.

UFC 295: Pavlovich vs Aspinall – RELACJA

RUNDA 1

Aspinall zaczął od potężnego low kicka. Obaj zawodnicy straszą rucham pięści, Pavlovich trafił w końcu w kontrze po kopnięciu Anglika. Tom mocno kopie, uchyla się głową przed bombami Rosjanina. Trafił Tom Aspinall! Padł na matę Rosjanin, sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Jon Jones wyśmiewa Israela Adesanyę po UFC 276! "Ten sku***el z błyszczącymi paznokciami właśnie..."

Wynik walki: Tom Aspinall wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.