UFC

UFC 293. Tyson Pedro nokautuje w 1. rundzie! Błyskawiczne otwarcie karty głównej

Kartę główną UFC 293 w Sydney otworzyła walka w kategorii półciężkiej. Miejscowy zawodnik Tyson Pedro zmierzył się ze szwedzkim fighterem Antonem Turkaljem.

-> Odbierz bonusy i oglądaj na żywo!

Dzisiejszą galę UFC zamknie walka o pas kategorii średniej. Israel Adesanya w pierwszej obronie w nowym panowaniu zmierzy się z Seanem Stricklandem. Amerykanin jest skazywany na sromotną klęskę przeciwko mistrzowi, który uznawany jest za jednego z najlepszych w historii.

W pierwszej walce karty głównej UFC 293 doszło do pojedynku australijsko-szwedzkiego. Tyson Pedro wrócił do klatki 7 miesięcy po tym, jak przegrał przez decyzję z Modestasem Bukauskasem. Przerwało to jego serię dwóch kolejnych wygranych w 1. rundzie. Anton Turkalj również szukał sposobu, by przerwać serię porażek. „The Pleasure Man” wciąż szukał zwycięstwa w organizacji po zdobyciu kontraktu w Contender Series.

-> Graj z Fortuną i oglądaj UFC 293 LIVE

UFC 293. Pedro vs Turkalj – RELACJA

RUNDA 1

Turkalj szybko zaczął od niecelnego fronta i mocnego low kicka. Pedro nada dystansu i odpowiedział w końcu niskimi kopnięciami. Australijczyk zaczął się wstrzelać w lowy Szweda z kombinacjami bokserskimi, sam również kopał no nodze wykrocznej. Mocne kolana Turkalja w klinczu. Trafił Pedro lewym podbródkiem! Naruszony Szwed, kilka ciosów i Tyson Pedro wygrywa przed czasem!

Sprawdź!  (VIDEO) Jon Jones obraża policjantów i uderza głową w radiowóz! Jest nagranie z zatrzymania gwiazdy UFC!

Wynik walki: Tyson Pedro wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.