FAME MMA

Tyle FAME MMA zapłaciło za najdroższą galę! Kwota zwala z nóg!

Michał „Boxdel” Baron zdradził, ile kosztowało zorganizowanie najdroższej gali w historii freakowej federacji FAME MMA.

Po tym, jak włodarz został odsunięty od organizacji ze względu na aferę Pandora Gate, regularnie ujawnia różne zakulisowe informacje dotyczące FAME MMA. Tym razem zdradził, ile włodarze musieli zapłacić za przeprowadzenie najdroższego wydarzenia.

Jak wiadomo, najwięcej pieniędzy pochłaniają gaże zawodników, które sięgają nawet ponad miliona złotych. Ostatnio głośno zrobiło się o gigantycznych pieniądzach, jakie zarobił Sebastian Fabijański, który podczas FAME: Reborn uciekł z klatki po 11 sekundach.

„Boxdel” już wcześniej ujawnił pozostałe koszty. Wyjaśnił, że takie sprawy jak wynajem hali, oprawa sceny, oświetlenie czy nagłośnienie to co najmniej 2 miliony złotych. Wiele zależy zapewne od wielkości hali, na której odbywa się wydarzenie.

Jak się okazuje, najdroższy event w historii FAME MMA kosztował ponad 14 milionów złotych! Federacja musiała więc sprzedać ogromną liczbę PPV, żeby zyskać na tak drogim wydarzeniu.

Niedawno bowiem „Boxdel” wyliczył, że Clout MMA przy drugiej gali sprzedało 170 tysięcy dostępów i zarobiło około 5,5 miliona złotych, na co składa się około milion z biletów oraz od sponsorów oraz 4,5 miliona z PPV.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.