UFC

Sean Strickland rzucił się na pretendenta! Bójka podczas UFC 296 [WIDEO]

Atmosfera między zawodnikami, którzy wkrótce zmierzą się w walce o pas wagi średniej, jest bardzo gęsta. Podczas gali UFC 296 Sean Strickland i Dricus Du Plessis spięli się chwilę po prezentacji na żywo.

To właśnie Amerykanin zajął miejsce Afrykanera na wrześniowej gali UFC 293. Dricus Du Plessis nie był w stanie na czas wyleczyć urazów, co wyeliminowało go z pojedynku w Australii. Strickland natomiast zaskoczył cały świat i zdetronizował Israela Adesanyę.

W pierwszej obronie Sean zmierzy się właśnie ze „Stillknocksem”. Panowie nie szczędzą sobie cierpkich słów, choć wydawać się mogło, że to bardziej zagranie pod publikę.

Ich konflikt wydaje się jednak o wiele większy. Kamery uchwyciły bowiem moment, w którym Sean Strickland rzucił się na byłego mistrza KSW. O wszystkim jako pierwsza poinformowała Helen Yee. Nagrania z zajścia obejrzycie poniżej.

W porę zareagowała ochrona, która rozdzieliła zawodników, a mistrz UFC został wyprowadzony z hali. Pojedynek Strickland vs Du Plessis będzie walką wieczoru gali UFC 297.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.