FAME MMA

Tyburski przekonany, że pokona Pasternaka! Uważa się za lepszego zawodnika [WIDEO]

Paweł Tyburski po raz kolejny zabrał głos w sprawie rewanżu z Michałem Pasternakiem. Jest przekonany, że tym razem by go pokonał.

Panowie po raz pierwszy zmierzyli się z na FAME Friday Arena 1, a starcie odbyło się w K-1, jednak w małych rękawicach. Już w pierwszej rundzie „Wampir” posłał na deski rywala. Niestety na początku walki doznał też bardzo poważnej kontuzji bicepsa, przez co resztę pojedynku bił się praktycznie tylko jedną ręką. Mimo to cały czas wszystko kontrolował.

Po przegranej Tyburski od razu nawoływał do rewanżu, zapewniając, że w drugim starciu wygra. Teraz ponownie zabrał głos w wywiadzie dla FANSPORTU TV i stwierdził nawet, że jest lepszym zawodnikiem niż Pasternak.

Podkreślił też, iż sam miał problemy ze zdrowiem, przez co bardzo szybko opadł z sił. Oświadczył, że w rewanżu będzie inaczej:

– Mogę z Michałem wygrać kolejną walkę. W K-1 jestem w stanie z nim wygrać i to udowodnię. Uważam się lepszym zawodnikiem. Mniej doświadczonym oczywiście. Było widać brak doświadczenia, mało kolan biłem, nie wiedziałem też, jak się przed tym bronić. Ta głowa, zmęczenie po minucie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.