FAME MMA

Tyburski o Oknińskim i jego konflikcie z Szyszką: „Ten gość się już odkleił. Jeśli przekroczyłby granicę, to…”

Paweł Tyburski, który już niedługo powróci do organizacji FAME MMA, wypowiedział się na temat trenera swojego przeciwnika.

Podczas gali FAME Arena Friday 1 ponownie zobaczymy „Tyboriego” w największej polskiej federacji freakowej. Tym razem były zawodnik High League stanie przed ogromnym wyzwaniem i zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem. Jego rywalem będzie Michał Pasternak, a starcie odbędzie się na zasadach K-1.

Tyburski jest przekonany, że zakończy karierę „Wampira”. Zawodnik trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów pokazał, jednak w ostatnim starciu jak duża jest różnica pomiędzy profesjonalnym fighterem, a freakiem i brutalnie rozbił Piotra Szeligę.

W ostatniej rozmowie dla MMA-Bądź na bieżąco Tyburski został zapytany nie tylko o rywala, ale także jego trenera Mirosława Oknińkiego. Jest on bowiem skonfliktowany z Przemysławem Szyszką, pod którego okiem do walk przygotowuje się „Tybori”.

Zawodnik FAME w mocnych słowach wypowiedział się na temat Oknińskiego:

– Nie zabieram mu tego, co zrobił dla polskiego MMA, ale jak dla mnie to ten gość się już odkleił. Bardzo mocno w złą stronę idzie. On tego nie widzi, bo z tego ciężko wyjść. Dopiero jak dostaniesz kubeł zimnej wody na głowę, to zdajesz sobie sprawę, że nie tędy droga. Podejrzewam, że zawodników ma coraz mniej. Został mu Michał, który pewnie nie raz był postawiony w niezręcznej sytuacji, w momencie, kiedy trener nakręcał aferę, a Michał nie jest aferowiczem. Próbując mnie atakować, angażował Michała.

– (…) Z szacunku do niego raczej bym mu nie ubliżał, ale też nie dałbym sobie wejść na głowę. Jeśli przekroczyłby granicę smaku, to nie będę patrzył na jego wiek i na to, co zrobił dla MMA. Trzeba być człowiekiem, nie zważając na to, co zrobiłeś i jakie masz osiągnięcia. A on się ewidentnie odkleja.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Cezary Oleksiejczuk o zakończeniu współpracy z Oknińskim: "Trzeba było się spotkać, a nie zrywać kontakt na Facebooku. Planowaliśmy od miesięcy odejście od trenera"

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.