UFC

(VIDEO) Twarz Michaela Chandlera zmasakrowana po walce na UFC 268. Lekarz założył mu 22 szwy!

Na gali UFC 268 doszło do jednego z najlepszych pojedynków w tym roku. Michael Chandler i Justin Gaethje stoczy trzy wyniszczające rundy.

Niemal wszyscy spodziewali się, że pojedynek na szczycie kategorii lekkiej zakończy się przed czasem. Zawodnicy się nie oszczędzali, wyprowadzili wiele ciosów i przewalczyli całe starcie w stójce, a o wyniku decydowali sędziowie, którzy byli jednogłośni.

Chandler miał swoje momenty na początku starcia, ale z czasem Gaethje rozkręcał się coraz bardziej. Zasypywał swojego rywala ogromną liczbą ciosów. Zobaczyliśmy nokdaun i nie wiele brakowało do skończenia przez nokaut, jednak Chandler zaskoczył jednak sercem do walki i ogromną wytrzymałością.

Ostatecznie po jednogłośnej decyzji Gaethje zwyciężył 23 pojedynek w karierze. Fighter powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Khabibem Nurmagomedovem.

Natomiast Chandler poniósł już drugą porażkę w organizacji UFC. Najpierw znokautował Dana Hookera, następnie sam został znokautowany przez Charlesa Oliveirę, a teraz przegrał po decyzji sędziów.

Po walce Chandler udostępnił nagranie, na którym ma na twarzy maskę z lodu i rozmawia ze swoim synem – Jestem zmuszony cię poinformować, że twój ojciec podjął kilka naprawdę złych decyzji w ostatniej walce. W związku z tym jego twarz była praktycznie nie do poznania. Dla tego też, by przyspieszyć proces leczenia, pragnę nosić tę maskę z „Krainy Lodu”, byś ty, mój syn, wkrótce mógł zobaczyć mnie jeszcze wyraźniej. Kocham Cię, synu, zobaczymy się na szczycie.

Do sieci trafiło również nagranie ze szpitala, do którego porozbijany Chandler trafił po UFC 267. Lekarze musieli założyć byłemu mistrzowi Bellatora aż 22 szwy.

Sprawdź!  (VIDEO) UFC 267: Oficjalna ceremonia ważenia i face-to-face! Ogromne emocje przed galą w Abu Zabi!

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.