GROMDA

Trenuj z GOAT-em! Zawodnik GROMDY otwiera szkołę sztuk walki i siłownię!

Łukasz „GOAT” Parobiec otwiera swój własny klub sportów walki! Sprawdźcie szczegóły przedsięwzięcia jednego z czołowych zawodników organizacji GROMDA.

W ringu największej w Polsce i Europie organizacji walk na gołe pięści zagościło wielu zawodników. Nie wszyscy zapadli w pamięci, ale kilkoro z nich można wręcz uznać za twarz GROMDY. Do tego wąskiego grona należą niekwestionowany mistrz „Don Diego”, „Balboa”, czy „GOAT”.

[ADS id=’78600′]

Łukasz Parobiec, który kryje się pod tym ostatnim pseudonimem, to jedna z czołowych postaci organizacji Mariusza Grabowskiego. Najprzystojniejszy zawodnik GROMDY czy wygrywa, czy przegrywa, zawsze daje emocjonujące pojedynki. „GOAT” to jednak nie tylko wojownik walk na gołe pięści, lecz także mistrz świata w kickboxingu.

Łukasz „Goat” Parobiec otwiera szkołę sztuk walki!

Już od 5 lutego Łukasz Parobiec zaczyna nową przygodę. GROMDZIARZ w Proszowicach otwiera nową siłownię i szkołę sztuk walk Goat Gym! Dostępne będą zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Treningi personalne będą prowadzone przez samego „GOAT-a”!

Szczegóły dotyczące przedsięwzięcia oraz ceny karnetów znajdziecie na Facebooku Goat Gym Proszowice. Wystarczy kliknąć w odnośnik.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.