FAME MMA

Trenerzy Okniński i Szyszka przecięli się na zapleczu FAME 18! [VIDEO]

W miniony weekend odbyła się gala Fame MMA, gdzie nie zabrakło ogromnych emocji. Tych nie brakowało też na zapleczu, gdzie doszło do spotkania skonfliktowanych trenerów.

Największa federacja freak fight w Europie zaplanowała wyjątkowe zamknięcie gali FAMA 18. Amadeusz Ferrari miał stoczyć podwójną walkę wieczoru mierząc się najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Ostatecznie jednak doszło tylko do jednego z tych pojedynków.

Poobijany Roślik nie został dopuszczony do zawodnika Uniq Fight Clubu, który czekał na decyzję sztabu medycznego. Ta walka miała też dodatkowy „smaczek” w skonfliktowanych ze sobą trenerów freak fighterów: Mirosława Oknińskiego i Przemysława Szyszki.

Okniński i Szyszka przecięli się na zapleczu!

Szkoleniowcy od dawna nie pałają do siebie sympatią. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów wielokrotnie wbijał szpilki w Szyszkę, który nie pozostawał dłużny. Okniński zarzekał się, że jego fighterzy nie będą mierzyli się z tymi z Uniq’a na innych zasadach, niż K-1.

Panowie spotkali się też na zapleczu Fame MMA 18. Trener Mirosław opowiedział o tym w najnowszym wideo na kanale Fansportu TV. Jak zdradził, atmosfera z obu stron była naprawdę bojowa, a wszystko może się nawet skończyć walką 2 vs 2!

Sprawdź!  Norman Parke podpisał kontrakt z EFM Show. Co dalej z jego występami w KSW?

Całą wypowiedź szkoleniowca Akademii Sportów Walki Wilanów obejrzycie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.