Boks

Trener Raubo skomentował walkę Różańskiego. „Okolie jest faworytem, ale…” [WIDEO]

Trener Zbigniew Raubo zabrał głos na temat walki Łukasza Różańskiego. Polski mistrz WBC zmierzy się niebawem z Lawrencem Okolie.

Już 24 maja Łukasz Różański przystąpi do obrony pasa mistrzowskiego WBC w kategorii bridger. Jego rywalem będzie dobrze znany polskim fanom Lawrence Okolie. Anglik kilkukrotnie już mierzył się z polskimi pięściarzami.

Trener Raubo o walce Łukasza Różańskiego

Pierwotnym oponentem Polaka w walce o pas WBC był Kevin Lerena, który jednak zdecydował się na występy w królewskiej kategorii wagowej. Brytyjski oponent nigdy „nie leżał” biało-czerwonym, ale trener Zbigniew Raubo uważa, że Różański nie jest bez szans w potyczce z Okoliem:

– Sam jestem zdziwiony, że taka walką, ale gdyby wziął słabego zawodnika, to wszyscy by mówili, że wziął kotleta. Faworytem jest Okolie, ale na papierze. Wszystko się w ringu może zdarzyć. Łukasz ma wyjść i boksować. Mimo że Okolie jest faworytem, ale wcale bym nie skazywał na porażkę Łukasza – powiedział trener Raubo w magazynie Program o boksie na Fansportu TV.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.