KSW

Trener Okniński o walce Szymona Kołeckiego: „To nie moja sprawa, z kim się bije. Nic nie ma do stracenia”

Już w najbliższą sobotę do klatki powróci Szymon Kołecki, który w main evencie gali KSW 62 zmierzy się ze skazywanym na porażkę Akopem Szostakiem.

Różnica w umiejętnościach obu zawodników jest ogromna. Akop Szostak jest traktowany raczej jako zawodnik freak fightowy, który nigdy nie wygrał z poważnym rywalem. Jego najmocniejszym przeciwnikiem był Erko Jun, który w swojej trzeciej zawodowej walce znokautował Szostaka w 36 sekund.

Natomiast Kołecki to zawodnik, który jest przymierzany do walki o mistrzowski pas KSW w kategorii półciężkiej. Fighter w ostatnim starciu pokonał weterana MMA Martina Zawadę. Starcie z Szostakiem jest przez wielu uznawane za duży krok w tył.

Szef KSW zaznaczył, że o kroku w tył możemy mówić dopiero, jeśli Szymon przegra pojedynek. Mimo że Kołecki jest ogromnym faworytem, to w walce MMA wszystko może się wydarzyć i jeśli jakimś sposobem przegrałby starcie, straciłby bardzo dużo.

KSW 62 odbędzie się w sobotę 17 lipca. Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

Sprawdź!  "Te ręce potrafią przypierdzielić i łeb strącić" - Mariusz Pudzianowski gotowy na wszystko w walce z "Jurasem"

TRENER OKNIŃSKI O WALCE SZYMONA KOŁECKIEGO Z AKOPEM SZOSTAKIEM

Inne zdanie na ten temat ma trener Mirosław Okniński, który w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco przyznał, że Kołecki nie ma nic do stracenia, a każdy rywal w jakimś stopniu jest zagrożeniem.

– To nie moja sprawa, z kim się bije Szymon. Ja ogólnie decyduję. Zawsze się mnie pyta, czy może brać tę walkę, czy nie. Ja mówię, że spokojnie może brać. Uważam, że jest w stanie to wygrać – powiedział Okniński, który najpierw poprosił o inny zestaw pytań, ale ostatecznie zgodził się skomentować to zestawienie.

– Ja przygotuję plan, Szymon go wykona, bo zawsze go wykonuje i uważam, że jest dobrze. A co do innych szczegółów, szkoda mi… Po prostu ja jestem trenerem, nie będę medialnie reklamował walki. No i to wszystko – dodał.

– Każda walka to jest coś do stracenia i każdy przeciwnik jakby ci grozi. No co ma do stracenia? Nic nie ma do stracenia. Szymon przegrał z Bobrowskim i poradził sobie z tym, więc ja tu nie widzę żadnego problemu, walka jak walka. Akop jest zawodnikiem MMA, każdy wie, jakim i to wszystko – zakończył temat walki wieczoru KSW 62.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski gotowy na wielkiego Senegalczyka? Eksperci wskazali faworytów KSW 59!

Gdzie oglądać KSW 62: Szymon Kołecki vs Akop Szostak? Transmisja, stream online live

Darmowy zakład na walkę Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Według bukmacherów ogromnym faworytem nadchodzącej walki jest oczywiście bardziej doświadczony Szymon Kołecki. Jego rywalowi eksperci nie dają najmniejszych szans:

Kurs na zwycięstwo Kołeckiego – 1.12

Kurs na zwycięstwo Szostaka – 6.26

Rejestrując się u bukmachera STS – TUTAJ – Otrzymasz 29 złotych darmowego depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 złotych.

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *