UFC

Tony Ferguson aresztowany! Skasował kilka samochodów przed klubem! Miał kierować pod wpływem alkoholu

Kolejny weteran MMA może mieć poważne problemy. Tony Ferguson został zatrzymany po tym, jak wjechał w zaparkowane samochody.

„El Cucuy” to m.in. zwycięzca The Ultimate Fighter, a także były tymczasowy mistrz UFC w wadze lekkiej, który w całej karierze wygrał 25 z 33 pojedynków. Przez długi czas był niepokonany i w oktagonie zaliczył świetną serię 12 zwycięstw z rzędu.

Od 2020 roku nie wygrał jednak żadnej walki i poniósł 5 porażek, w tym 3 przed czasem. Nie najlepiej radzi sobie także poza oktagonem i jak się okazuje, może mieć bardzo poważne problemy.

Tony Ferguson aresztowany po wypadku

Około drugiej w nocy z soboty na niedzielę Ferguson doprowadził do niebezpiecznej sytuacji w Hollywood. Wjechał w zaparkowane przed klubem nocnym samochody. Interweniować musiała straż pożarna, która pomogła wydostać się dwóm osobom z pojazdu zawodnika. Nikomu jednak nic się nie stało.

Kiedy na miejscu pojawiła się policja, Ferguson miał odmówić poddaniu się kontroli trzeźwości. Według różnych źródeł było czuć od niego alkohol. Po wszystkim trafił do policyjnego aresztu.

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk zawalczy w KSW? Dostała taką ofertę! "Potwierdzam. Może to głupio zabrzmi, ale..."

Poniżej znajdziesz nagrania z miejsca zdarzenia:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.