Boks

Tommy Fury wyrzuci z boksu obu braci Paul? „Brat będzie chciał pomścić porażkę młodszego, co nie?”

Już 18 grudnia Jake Paul podejmie Tommy’ego Fury’ego w Tampa Bay na Florydzie. Obaj są niepokonani i pewni o wyższości swoich umiejętności nad przeciwnikiem. Brytyjczyk tymczasem zapowiada, że wygra i ruszy po drugie z braci Paul!

Tommy Fury to między innymi były uczestnik show Love Island, który stoczy 7 zawodowych walk. Nie zaznał jeszcze smaku porażki, a teraz zmierzy się w najbardziej kasowym pojedynku w karierze. Jego rywalem będzie 24-letni Jake Paul, celebryta pełną gębą, a przede wszystkim YouTuber, który zadebiutował w zawodowym boskie w ubiegłym roku.

Rywalizacja zaczęła się w kwietniu, gdy po wygranej nad Scottem Williamsem do sieci wyszedł filmik przyrodniego brata Tommy’ego, mistrza wagi ciężkiej Tysona Fury’ego, w którym „TNT” wyzywa Jake’a Paula. Od tamtego czasu w mediach dochodzi do spięć między zawodnikami, a teraz do grona wmiksowany został Logan Paul. W porównaniu do młodszego brata stoczył jedną zawodową walkę, gdzie przegrał z KSI, a następnie zremisował w starciu pokazowym z Floydem Mayweatherem.

Czy Logan będzie kolejnym w kolejce? Ojciec Tommy’ego Fury’ego, John jest co do tego przekonany, o czym mówił w wywiadzie z Robem Moorem na YouTube:

Sprawdź!  Dana White komentuje odwołanie gali przez Jake'a Paula! "Włączenie pier***nych świateł w Madison Square Garden kosztuje pół miliona!"

Jak jest w gazie, to jedzie na wszystkich cylindrach. Łatwa robota, łatwa kasa, a wygrany idzie po większe i lepsze rzeczy. Wybijemy też z boksu tego braciszka, potem pomyślimy o tytułach. Brat w końcu będzie chciał pomścić porażkę młodszego, co nie?

Jak Tommy znokautuje Jake’a Paula, to starszy brat przyjdzie odegrać swoją rolę. Choć nie wydaje mi się, bo Tommy wsadzi Jake’a do kryjówki, a Logan jak to zobaczy, to nawet nic nie powie.

W tym samym wywiadzie John Fury powiedział, że Jake Paul odrzucił możliwość testów na używki przed starciem z Tommym. Sam „The Problem Child” nie wypowiedział się na ten temat, jednakże nie bał się stwierdzić, że jest najlepszym, co jest w boksie.

Źródło: Talk sport

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.