KSW

Tomasz Sarara poznał rywala? KSW szykuje prawdziwy hit i wielki rewanż w MMA!

Jak już oficjalnie wiadomo Tomasz Sarara (42-7, 16 KO) ma podpisany kontrakt z największa polską organizacją i niedługo zadebiutuje w formule MMA. Prawdopodobnie poznaliśmy własnie rywala Tomka i jeśli informacje zostaną potwierdzone to czeka na nas niesamowity pojedynek!

Z kim zawalczy Tomasz Sarara w KSW?

Jeśli chodzi o kickboxing, to swoją karierę Sarara rozpoczął w 2008 roku i wygrał 42 pojedynków, 7 razy musiał uznać wyższość swoich rywali. Ma na swoim koncie pasy takich organizacji jak FEN i DSF, czy mistrzostwo świata WKN. Ostatni pojedynek stoczył 2 lata temu i ma za sobą serię 21 zwycięstw.

Martin Lewandowski, szef KSW przymierzał go do starcia z Izu Ugonohem oraz Arturem Szpilką, jednak żaden z tych zawodników na pewno nie będzie jego pierwszym rywalem.

W rozmowie z fansportu.pl na ostatniej gali The War, Sarara przyznał, że wie kto będzie jego rywalem i znany jest nawet konkretny termin – nie mógł jednak zdradzić żadnych szczegółów.

Już jest konkretny termin. Nieoficjalnie ja wiem, że jest. W każdym razie naprawdę prędko. Cierpliwość ludzi zostanie bardzo szybko zaspokojona. Chciałbym powiedzieć, ale nie mogę. Rywala też już znam” – przyznał Sarara, a biorąc słowa „cierpliwość ludzi zostanie bardzo szybko zaspokojona” możemy domyślać się, że Sarara zawalczy już w lipcu na KSW 62!

Sprawdź!  (VIDEO) Zawodnik MMA znokautował dwóch policjantów! Z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala!

To on prawdopodobnie zawalczy z Tomaszem Sararą!

Jedną z porażek Sarara zaliczył w 2012 roku, kiedy to na gali Tatneft Cup przegrał z Vladimirem Tokiem (69-7, 37 KO). Decyzja pozostawiała sporo do życzenia i wielu ekspertów nie zgadzało się z punktacją sędziów. Polak przegrał po bardzo wyrównanym pojedynku.

Co ciekawe Tok od jakiegoś czasu trenuje w UFD GYM, gdzie przygotowuje się do swojego debiutu w MMA. Analizując jego media społecznościowe widzimy, że Tok chwali się również tym, że jest zawodnikiem KSW.

Wszystko wskazuje więc na to, że Sarara w debiucie zmierzy się również z debiutującym Tokiem, a KSW tym samym szykuje dla fanów prawdziwą gratkę i wojnę w klatce.

Tomasz Sarara vs Vladimir Tok

Przypomnijmy pojedynek Tomka Sarary z Vladimirem Tokiem.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Michała Kity z Darko Stosicem na KSW 61. Bukmacherzy wskazali ogromnego faworyta!

Źródło: Twitter / Instagram

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.