KSW

Tomasz Romanowski ostro o freakach: „Też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać i wszystkim bym zaje*ał w łeb”

Zawodnik KSW Tomasz Romanowski zabrał głos w sprawie freak fighterów. Zdradził, że ma podobne zdanie do walczącego w FEN Cezarego Oleksiejczuka.

Romanowski to zawodnik, który w MMA zawodowo walczy od 2009 roku. Ma na swoim koncie 13 zwycięstw, 8 porażek i 1 no-contest. Po wygranym programie „Tylko Jeden” zapewnił sobie miejsce w największej polskiej organizacji. W debiucie w KSW pokonał Iona Surdu, a następnie zmierzył się z Patrikiem Kinclem i przegrał przez nokaut w drugiej rundzie.

Na najbliższej gali KSW 63 do klatki powróci zarówno Romanowski, jak i jego ostatni rywal. Już w ten weekend Polak zmierzy się z Aleksandarem Rakasem, a w main evencie Czech stanie do walki z mistrzem KSW Roberto Soldiciem.

Tomasz Romanowski, który rozmawiał z portalem InTheCage, poruszył temat freak fighterów, których z wielką chęcią chciałby wyjaśniać:

Niech widać kogo to jest sport i kto na te zwycięstwa, na tą z tyłu nazwę MMA zapracował, bo to trzeba zapracować na to. Jakby wiesz, mieli nazwę walki w kiślu, to ok nikt by nie miał do tego pretensji. A to jest wszystko podszywanie się takie trochę pod nas i tak jak powiedział to Czarek Oleksiejczuk, ja też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać i wszystkim im bym zajebał w łeb albo po prostu jak oni nas porównują, że my jesteśmy tacy zjebani, no to zróbmy jakieś takie gale i tak dalej i po prostu bijmy się miedzy sobą i tyle.

Romanowski przyznał, że ma podobne podejście jak Oleksiejczuk, który jest skonfliktowany z walczącym w Fame MMA Alanem Kwiecińskim. Cezary zapowiedział, że prędzej czy później wyjaśni Kwiecińskiego i rozliczy go za słowa o trenerze Mirosławie Oknińskim.

Sprawdź!  KSW 68: gdzie oglądać? Transmisja PPV na żywo, cena PPV KSW 68. O której godzinie KSW 68?

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.