
Mirosław Okniński zamieścił w sieci zaskakujący wpis. Jak się okazało, przestał trenować braci Oleksiejczuk, którzy niedawno odnieśli ważne zwycięstwa.
W sobotę Cezary Oleksiejczuk stanął do walki o mistrzowski pas FEN w kategorii półśredniej. W 10 pojedynku w karierze zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym Aiguenem Achmedowem. Polak zdominował pojedynek i wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów.
Natomiast starszy z braci Michał znany jako „Husarz” ostatni raz walczył na gali UFC 267 w Abu Zabi. Zmierzył się z Shamilem Gamzatovem, którego znokautował już w pierwszej rundzie i odniósł czwarte zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie.
Obaj zawodnicy trenowali w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem trenera Oknińskiego. Co ciekawe, jakiś czas temu rozpoczął się konflikt Cezarego z Alanem Kwiecińskim. Zawodnik FEN stanął w obronie swojego trenera i rzucił wyzwanie Alanowi.
Nikt nie spodziewał się, że z dnia na dzień Okniński ogłosi, że zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Na swoich social mediach zamieścił wpis, w którym przekazał, że mają oni własny pomysł na trening.
– Od dnia dzisiejszego nie prowadzę braci Oleksjeczuk. Razem zrobiliśmy mega progres Michal i Czarek Oleksiejczuk są super zawodnikami. ŻYCZĘ IM DUŻO SUKCESÓW. BRACIA MAJA SWÓJ POMYSŁ NA TRENINGI JA NIE MAM SIŁY . AKADEMIA SPORTÓW WALKI WILANOWIE WSPÓŁPRACUJE Z BRAĆMI OLEKSIEJCZUK – przekazał Okniński.
W komentarzu dodał – To nie żart. U mnie w Teamie jest jak, ja CHCE. Ja jestem liderem, jak ktoś ma inny pomysł, to do widzenia.
Źródło: Facebook
- FAME reaguje na materiał Wardęgi! Federacja wydała oświadczenie w sprawie Boxdela!
- Stary Wiewiór zamierza zdemolować Murańskiego! Jest pewny siebie przed debiutem w Prime MMA [WIDEO]
- Sebastian Przybysz zły na szefa KSW! Mocne słowa pretendenta: „To jest taka siara…”
- Błachowicz zawalczy jeszcze w tym roku? Wskazał kolejnego rywala w UFC!
- Karolina Kowalkiewicz z 4. wygraną z rzędu? Polka faworytką przed galą UFC Vegas 80!