PRIME SHOW MMA

Tarzan o ciężkiej walce z nałogiem: „Jedną nogą byłem już tam na dole” [VIDEO]

Gala Prime Show MMA 5 odbędzie się już 1 lipca, a kolejny pojedynek stoczy na niej Mateusz Leśniak. Popularny „Tarzan” zmierzy się ze „Ztrolowanym”, ale wcześniej miał o wiele poważniejszą walkę.

Celebryta znany jest przede wszystkim z programu Królowe Życia. Debiut we freak fightach zaliczył na Elite Fighters i od tamtej pory stoczył 4 pojedynki. „Tarzan” wygrane jednak przeplatał przegranymi. O ile udało mu się pokonać Filipa Ćwieka i zaliczyć szybkie KO na Pawle Bombie, o tyle poległ w starciach z Konradem Karwatem i Kacprem „Kajmano” Kabarą. Mateusz Leśniak kolejny pojedynek stoczy na najbliższej gali Prime Show MMA, ale wcześniej musiał odbyć o wiele cięższą walkę – z nałogiem.

Tarzan o walce z nałogiem

Freak fighter pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie między innymi długo i szczerze opowiedział o swojej przeszłości. W tej nie brakowało poważnych uzależnień, co zresztą było publicznie wiadome. „Tarzan” wyznał, że długo już trwa w trzeźwości i nie ma zamiaru tego przerywać.

Jeden drink czy kieliszek by zniszczył całą drogę przez ostatnie dwa lata. (…) To nie jest tak, że ja nie mogę, ja po prostu nie chcę. W życiu trzeba sobie odpowiedzieć, że pewne rzeczy nie są dla ciebie. Ja jestem destrukcyjny. Prawie całe życie prze**ałem i skończyłem tam na dole. Prawie byłem tam jedną nogą. Nie polecam.

Prime MMA 5: Kursy bukmacherskie

Galę Prime MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł na konto, a kolejne 10 zł zostanie doliczone do pierwszego depozytu.

Sprawdź!  PRIME MMA 7: Gdzie oglądać? Transmisja PPV

To jednak nie wszystko. Trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Fortuna zwróci ci do 100 zł za pierwszy zakład, do 200 zł za drugi i do 300 zł za ostatni z zakładów. To łącznie daje zakład bez ryzyka na 600 zł.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.