KSW

Tańcula wspomina bójkę Szpilki z kibicami Cracovii! „Był młodszy od nich jednego je**ął, drugiego je**ął, trzeci uciekł”

Arkadiusz Tańcula w ostatniej rozmowie, jaka pojawiła się na kanale organizacji WOTORE, opowiedział o szkolnych bójkach Artura Szpilki.

„Aroy” przyznał, że chodził do jednej szkoły razem z byłym pięściarzem. Wyjaśnił, że „Szpila” był bardzo popularny i gdy bił się z innymi uczniami, cała szkoła zbierała się, żeby zobaczyć go w akcji. Zdradził również, że sam wdał się w bójkę z Arturem.

Szpilka podbił oko freak fighterowi, a ten przyznał, teraz, że po latach mogliby wyrównać rachunki i zmierzyć się w klatce MMA. Więcej o potencjalnej walce Tańculi ze „Szpilą” znajdziesz tutaj – Tańcula wyrówna rachunki ze Szpilką? „Biliśmy się na korytarzu szkolnym, podbił mi oko”

Tańcula o bójce Szpilki z kibicami

Freak fighter opowiedział również o sytuacji, gdy nastoletni Szpilka, który był chuliganem Wisły Kraków, sam rozprawił się z trzema starszymi kibicami Cracovii Kraków.

Ja pamiętam takie historie, jak pod gimnazjum, bo to było po treningu boksu, przyszło do niego trzech chłopów z Cracovii i ja to bym był wysrany, a on normalnie robi trening bez problemu, jeszcze otworzył okno: „Chłopaki, wyjdę do was po treningu”.

A oni byli starsi, on miał z 15-16 lat a oni po 20. I on do nich to poczekajcie, przyjdę po treningu. Trener mówi, że nie, bokiem wyjdź, a on: „Nie, spokojnie”. On wyszedł, gówniarz młodszy od nich, jednego je**ął, to się przewrócił, drugiego je**ął, trzeci uciekł.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Kasjusz Życiński o Arturze Szpilce po gali FAME 12: "Gość się zagubił. To jest kompleks Don Kasjo"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.