KSW

Tańcula wspomina bójkę Szpilki z kibicami Cracovii! „Był młodszy od nich jednego je**ął, drugiego je**ął, trzeci uciekł”

Arkadiusz Tańcula w ostatniej rozmowie, jaka pojawiła się na kanale organizacji WOTORE, opowiedział o szkolnych bójkach Artura Szpilki.

„Aroy” przyznał, że chodził do jednej szkoły razem z byłym pięściarzem. Wyjaśnił, że „Szpila” był bardzo popularny i gdy bił się z innymi uczniami, cała szkoła zbierała się, żeby zobaczyć go w akcji. Zdradził również, że sam wdał się w bójkę z Arturem.

Szpilka podbił oko freak fighterowi, a ten przyznał, teraz, że po latach mogliby wyrównać rachunki i zmierzyć się w klatce MMA. Więcej o potencjalnej walce Tańculi ze „Szpilą” znajdziesz tutaj – Tańcula wyrówna rachunki ze Szpilką? „Biliśmy się na korytarzu szkolnym, podbił mi oko”

Tańcula o bójce Szpilki z kibicami

Freak fighter opowiedział również o sytuacji, gdy nastoletni Szpilka, który był chuliganem Wisły Kraków, sam rozprawił się z trzema starszymi kibicami Cracovii Kraków.

Ja pamiętam takie historie, jak pod gimnazjum, bo to było po treningu boksu, przyszło do niego trzech chłopów z Cracovii i ja to bym był wysrany, a on normalnie robi trening bez problemu, jeszcze otworzył okno: „Chłopaki, wyjdę do was po treningu”.

A oni byli starsi, on miał z 15-16 lat a oni po 20. I on do nich to poczekajcie, przyjdę po treningu. Trener mówi, że nie, bokiem wyjdź, a on: „Nie, spokojnie”. On wyszedł, gówniarz młodszy od nich, jednego je**ął, to się przewrócił, drugiego je**ął, trzeci uciekł.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Artur Szpilka wskazał rywala, który zadał najmocniejszy cios! Nie był to Deontay Wilder!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.