FAME MMA

Tańcula widzi swoje szanse w starciu z Głowackim i Włodarczykiem: „Jakbym wszedł w nogi…”

Arkadiusz Tańcula po raz kolejny wypowiedział się na temat pojedynku z byłymi pięściarzami i odniósł się do swoich słów, który wywołały sporo zamieszania.

Jakiś czas temu freak fighter w jednym z wywiadów stwierdził, że mógłby stoczyć pojedynek w KSW np. z rywalem, który przeszedł do MMA z innej dyscypliny. Wymienił wówczas Krzysztofa Głowackiego i Krzysztofa Włodarczyka, byłych mistrzów świata i czołowych polskich bokserów.

Tańcula o walce z Głowackim i Włodarczykiem

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl ponownie zabrał głos i przyznał, że jak najbardziej widzi swoje szanse. W stójce byłby to wyjątkowo trudny pojedynek, gdyż jak pokazał Głowacki, nawet z pleców potrafi znokautować rywala znajdującego się w pełnym dosiadzie.

Freak fighter uważa jednak, że jeśli sprowadziłby takich przeciwników do parteru, tam bardzo szybko by się pogubili i utorowałby sobie w ten sposób drogę do zwycięstwa.

– A dlaczego nie? Włodarczyk jakby trafił prawym, to bym mógł pewnie nawet zginąć, ale to jest MMA. Zobacz nawet walkę Łaszczyka, czy Zadyma z Alanem. Gdy go obalał, to nie miał nic do powiedzenia. Tutaj nie mówię, że dość łatwa, bo byłoby ciężko, gdyby trafił Włodarczyk czy Głowacki, ale jakbym wszedł w nogi, nie umieliby za wiele zrobić parterowo.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.