FAME MMA

Polak na celowniku Tańculi! „Nie podoba mi się jego zachowanie” [VIDEO]

W najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV Arkadiusz Tańcula zabrał głos w sprawie potencjalnych walk. Freak fighter uważa, że najbliżej mu w chwili obecnej do jednego rywala, z którym się nie lubi.

Znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw Arek przez wielu uznawany jest za jednego z czołowych freak fighterów. Obraz ten może przykryć jego ostatnia porażka z „Wiewiórem” na FAME 18. Tańcula wychodził do walki o pas wagi średniej w roli faworyta, jednak koniec końców musiał uznać wyższość Maksymiliana Wiewiórki, który zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów.

W rozmowie z Fansportu TV zawodnik Grapplingu Kraków przyznał, że była to ostania walka w kontrakcie z Fame MMA. Freak fighter nie zamierza jednak zmieniać organizacji. Zapytany o nowopowstałe Clout MMA Arek zareagował bardzo stanowczo.

Arkadiusz Tańcula: „Najbardziej sympatią nie darzę Polaka”

Z kim zatem mógłby zmierzyć się Tańcula? Sam freak fighter wymienił kilka nazwisk, zarówno z FAME’u, jak i spoza organizacji. Zawodnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaką pozycję zajmuje oraz z tego, że najlepiej sprzedają się pojedynki z konfliktem tle. Arek sam mówił w niedawnej rozmowie z Fansportu TV, że mógłby zmierzyć się z Amadeuszem „Ferrarim”, ale to nie jego nazwisko pojawia się w negocjacjach.

Sprawdź!  High League chce zorganizować walkę "Boxdel" vs Najman! Wardęga ujawnia, jaką kwotę zaproponowano włodarzowi FAME!

Są jakieś tam rozmowy prowadzone. O ile „Ferrariego” tam nie ma w tych rozmowach, o nim nie gadamy, o tyle z „Polakiem” chętnie bym się zmierzył. Wiesz, FAME też szuka zestawień, w których jest nutka nienawiści, że nie przepadają za sobą.

Jak tak patrzę na tych wszystkich zawodników freakowych, to najbardziej „Polaka” nie darzę sympatią. Nie podoba mi się jego sposób bycia, zachowanie, te wszystkie rzeczy, które on tam wyprawia w Internecie, nagadywanie na mojego byłego przeciwnika… Czy jakieś wiesz, Alkomaster. (…) Jeżeli chodzi o zawodników, z którymi miałbym się bić i miałby być jakiś konflikt, to on wysuwa się jako pierwszy.

CAŁĄ ROZMOWĘ Z ARKADIUSZEM TAŃCULĄ ODSŁUCHASZ -> TUTAJ!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.