FAME MMA

Tańcula przed walką o pas FAME: „30 dni dzieli mnie od jednego z ważniejszych dni w moim życiu”

Już w przyszłym miesiącu Arkadiusz Tańcula stanie przed wielką szansą na zdobycie pierwszego mistrzowskiego tytułu. Podczas Fame MMA 18 zmierzy się o wakujący pas kategorii średniej przeciwko „Wiewiórowi”.

Do tego starcia miało dojść już podczas lutowej gali Fame MMA. Na niedługo przed galą aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw wycofał się jednak z powodu kontuzji, a w jego miejsce wskoczył Alan Kwieciński. Co się odwlecze, to nie uciecze i do starcia Tańcula vs „Wiewiór” dojdzie już podczas kolejnego wydarzenia największej freakowej organizacji.

„Marzenia. Ambicja. Konsekwencja.”

Freak fighter nie ukrywa swoich sportowych ambicji, a w rozmowie z Fansportu TV stwierdził, że posiadanie mistrzowskiego tytułu Fame MMA jest na ten moment jego największym marzeniem. Tańcula postanowił zorganizować w swoich social mediach akcję, w której będzie pokazywał fanom swoje przygotowania. Poprosił o wsparcie i zachęcił ich, by wraz z nim zdecydowali się podjąć wyzwanie, by sami również zrobili dla siebie coś dobrego.

Marzenia. Ambicja. Konsekwencja. Podobnie jak Ty, musiałem ciężko pracować na każdą jedną rzecz, jaką w życiu osiągnąłem. Nie zawsze było łatwo, ale nie chcę życia wygodnego. Pragnę życia ciekawego. Wszystko co dzisiaj czyni mnie szczęśliwym człowiekiem, w przeszłości było moim marzeniem. Marzyłem o prawdziwej miłości, o przygodzie aktorskiej, o poprawie sylwetki, o dalekich podróżach. Dzisiaj moim największym marzeniem jest zdobycie pasa mistrzowskiego Fame MMA – Jestem wdzięczny, że otrzymam taką szansę. Dokładnie 30 dni dzieli mnie od jednego z ważniejszych dni w moim życiu.

Wierzę, że ambicja i konsekwencja znów pomogą osiągnąć to czego pragnę. Od dzisiaj, do 20 maja, będę codziennie wrzucał relacje z moich przygotowań. Proszę Was o wsparcie. To dla mnie ważne. Zachęcam, żebyście również podjęli własne 30 dniowe wyzwanie. Dowolne. Ma być ważne dla Was. Rzucenie palenia, rozpoczęcie treningów, robienie codziennie dobrego uczynku – cokolwiek. Znajdź swoje wyzwanie, miej odwagę o nim powiedzieć. Wrzucaj relacje, otaguj moje konto. Zróbmy coś dobrego dla siebie samych i siebie nawzajem. To jak? jesteś w tym ze mną? Jesteś #TeamTańcula? Ja zaczynam już dziś! Marzenia. Ambicja. Konsekwencja.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.