FAME MMA

Tańcula podaje nazwiska zawodników KSW, z którymi jest gotowy zawalczyć już teraz! „Na ten moment mógłbym zmierzyć się z…”

Arkadiusz Tańcula wskazał nazwiska zawodników KSW, z którymi mógłby się zmierzyć. Freak fighter już od dawna mówił o tym, że marzy o starciu dla największej polskiej organizacji MMA.

Na ten moment „Aroy” ma na swoim koncie 6 pojedynków, a jego bilans to 5 zwycięstw i jedna porażka. Tańcula zadebiutował w klatce na gali Silesian MMA Challenge 2 i zmierzył się z Dariuszem Sierhejem znanym jako „Hejter Akopa”, z którym wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Kolejny pojedynek stoczył na FAME 6 i również po werdykcie odniósł zwycięstwo z Alanem Kwiecińskim.

Do klatki powrócił na kolejnej gali, jednak tym razem został brutalnie rozbity przez Pawła Tyburskiego. Od tamtej porażki zaliczył serię trzech zwycięstw.

Najpierw jednogłośnie pokonał Mateusza Murańskiego na FAME 10. Następnie na kolejnej gali w zaledwie 28 sekund znokautował Marcina Malczyńskiego. Na ostatnim wydarzeniu poznańskiej federacji miał ponownie zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. Niestety rywal odniósł kontuzję i w klatce zastąpił go jego ojciec.

Nie był to zwykły pojedynek, bowiem toczył się na specjalnych warunkach Jacka Murańskiego. Debiutant zażyczył sobie klatki o wymiarach 3×3 metry, w której zamierzał zmiażdżyć Tańculę.

Sprawdź!  Piotr Szeliga skazywany na porażkę! Bukmacherzy nie dają mu większych szans na pokonanie Normana Parke

Jak jednak mogliśmy się spodziewać, taka klatka sprawiła jedynie, że nie miał, jak uciekać przed ciosami „Aroya”, który nieprzerwanie rozbijał go przez cztery rundy, a sam nie przyjął żadnego ciosu.

Jeśli Tańcula nadal marzy o debiucie w KSW, będzie musiał stanąć przed trudniejszymi wyzwaniami i zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Prawdopodobnie jednak w następnym pojedynku ponownie zawalczy z Mateuszem Murańskim.

Tańcula na swoich social mediach wskazał zawodników KSW, z którymi mógłby zmierzyć się już teraz. Wśród nich nie znalazł się jednak żaden zawodowiec, a dwóch freak fighterów, z którymi rzeczywiście mógłby konkurować.

W KSW na ten moment jest dwóch zawodników, z którymi mógłbym się zmierzyć. Jednym z nich jest Erko Jun, a drugim Akop Szostak – przyznał na swoim Instagramie w odpowiedzi na pytania jednego z kibiców.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański przed walką z Arkadiuszem Tańculą: "Nie takich młodzików się przełamywało. Mam 5 dni..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.