FAME MMA

Tańcula o zwycięstwie Murańskiego: „Typowałem, że wygra. Mówiłem Alanowi, żeby nie lekceważył…”

Za nami głośny pojedynek Mateusza Murańskiego z Alanem Kwiecińskim, który zakończył się zwycięstwem dużego underdoga.

Przez bukmacherów „Muran” był skazywany na porażkę. W klatce jednak świetnie poradził sobie z „Alanikiem”. Zaskoczył go mocnymi ciosami oraz kontrolował walkę w parterze. Ostatecznie wygrał po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Całą galę FAME 14 nadal możesz obejrzeć, wykupując subskrypcję PPV.

-> OGLĄDAJ FAME 14 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Tańcula o walce Alan vs Murański

Głos po walce zabrał Tańcula, który miał okazję walczyć zarówno z Alanem, jak i z Murańskim i oba pojedynki zwyciężył. Freak fighter przyznał, że typował zwycięstwo „Murana”.

W wywiadzie dla FightSportPL podkreślił, że Alan zlekceważył dużą różnicę wagową, przez co Murański zyskał dużą przewagę. Był bowiem kilkanaście kilogramów cięższy.

– Ja nawet typowałem, że wygra Mateusz, możecie zobaczyć na moim kanale. Typowałem, że Muran wygra. Mam dobry kontakt z jego trenerem. Nawet mi podsyła i widzę, że Matuesz progresuje i się przykłada. Pokazał, że coś potrafi. Ma mocnego sierpowego, którym dwa razy podłączył Alana. Wcale taki zły w tym parterze nie jest. Też myślę, że tą swoją siłą i masą, tam było około 10 kg różnicy.

– Alan to zlekceważył. Ja mu mówiłem, żeby tego nie lekceważył. Żeby w ogóle… Gdzie on się zgodził na 95 kg, jak sam waży 86. A przecież Murański ledwo zrobił tę wagę, więc pewnie na walce ważył ze 102.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jacek Murański zaskoczy w rewanżu z Tańculą? Znamy kursy bukmacherskie na FAME 15!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.