FAME MMA

Takiej produkcji jeszcze nie było! Nadchodzi mocna zapowiedź gali FAME 18

Federacja FAME MMA opublikowała zapowiedź materiału promującego nadchodzącą galę oraz konkurs, w którym można wygrać samochód o wartości miliona złotych.

Już 20 maja odbędzie się gala FAME 18, podczas której zobaczymy wiele emocjonujących zestawień. W main evencie Amadeusz „Ferrari” Roślik stoczy dwie walki i najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem.

Czeka na nas również walka Michała Pasternaka z Piotrem Szeligą na zasadach K-1 w małych rękawicach oraz debiut zawodnika GROMDY Tomasza Gromadzkiego, który zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Zapowiedź trailera FAME 18

Przed nadchodzącym wydarzeniem włodarze postanowili przygotować specjalny materiał promocyjny, w którym wezmą udział zwodnicy oraz zobaczymy w akcji Nissan GTR warty ponad milion złotych, który został zmodyfikowany przez „Buddę”.

Co ciekawe, zwiastun ma być naprawdę mocny. Dziennikarz Michał Rogoziński w komentarzu zdradził, że produkcja miała kosztować 500 tysięcy złotych. Natomiast Arkadiusz Tańcula napisał – Byłem na wielu planach zwiastunów. Ten był z największym rozmachem…

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.