GROMDA

Takiej GROMDY jeszcze nie było! Zobaczymy aż 6 extrafightów! Znamy nazwiska wszystkich zawodników

Znamy już całą listę uczestników GROMDY! Zapowiada się gala, jakiej jeszcze dotychczas nie było, podczas której zobaczymy więcej extrafightów, niż na poprzednich edycjach.

W najbliższy piątek 3 marca odbędzie się gala GROMDA 12. Pojedynki organizowane przez federację Mariusza Grabowskiego zawsze dostarczają ogromnych emocji. Charakterni zawodnicy walczący na gołe pięści biją się do samego końca i zostawiają w ringu serce.

Z całą pewnością tak będzie również i tym razem. Organizacja zapowiedziała już wszystkim zawodników, cześć z nich miała okazję wcześniej bić się w GROMDZIE, jednak znaczna większość to debiutanci, w tym wielu fighterów z zagranicy.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Takiej GROMDY jeszcze nie było!

Łączeni w piątkowej gali weźmie udział aż 21 bijoków! Ci, których mogliśmy oglądać na poprzednich edycjach, to Arman „ARMAN” Amiryan, Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta, Przemysław „REKSIO” Rekowski, Sebastian „SCARFACE” Skiermański, John „BAD JOHN” Ferguson.

Natomiast wśród debiutantów znajdują się: Dustin „TAEDDY” Rabiega, Rob „BIG ROB” Cunningham, Randy „KOFI KING” Randayn, Stephan „PROBLEM” Weldon, Jurij „JURIJ” Sinenkov, Simon „SAVAGE” Henriksen, Dominik „SUCHY” Suchecki, Karol „MNICH” Franc, Jakub „KAJFASZ” Sorota, Daniel „BODZIO” Pacyniak, Artur „BULLET” Piekutowski, Milanko „KALASHNIKOV” Puranovic, Christian „POPEYE” Oheim, Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski, Patryk „ROCKER” Libuszewski, John „BIG JOHN” Ferguson.

Sprawdź!  Denis Załęcki w mocnych słowach odpowiada na wyzwanie GROMDY! "Mariusz Grabowski nakręcił swoje marionetki. Nagle zaczęli..."

Podczas GROMDA 12 zobaczymy jak zawsze 8-osobowy turniej, jeden z zawodników jest także rezerwowym na wypadek kontuzji, co oznacza, że zobaczymy aż 6 dodatkowych extrafightów! Są to walki, które cechują się brutalnością i brakiem jakiejkolwiek kalkulacji ze strony zawodników, gdyż toczą oni tylko jedno starcie.

Dokładną rozpiskę poznamy w ten czwartek podczas oficjalnej ceremonii ważenia i losowania. Na kilka dni przed galą kibicuje wyczekują jednak najbardziej debiutu Simona Henriksena, który jest gwiazdą podziemnej federacji King Of The Streets.

Uwagę przyciąga również „KOFI KING”, potężny zawodnik, który przesłał zawodnikom GROMDY taką wiadomość – Lecę do Polski na galę GROMDA. Maja tam twardych gości, ale ja ich przetestuję i zobaczę, jacy są twardzi. Idę po nokaut, zawsze idę po nokaut, to jest waga ciężka. Jedyna opcja to nokaut.

@fansportu.pl Kofi King wysyła wiadomość do zawodników GROMDY 🤯👊 #gromda #bareknuckle #bareknucklefc #kots #kingofthestreets #gromda12 #walka #walkinagolepiesci #mma ♬ dźwięk oryginalny – fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.