MMAUFC

Tak walki kończy jutrzejszy rywal Mateusza Gamrota – Scott Holtzman [WIDEO]

Organizacja UFC przed jutrzejszą galą UFC Vegas 23 wrzuciła na swojego Youtube’a film, na którym przypomina w jaki sposób swoje walki kończą zawodnicy, którzy wejdą jutro do klatki. W materiale znalazł się też jutrzejszy rywal Mateusza Gamrota – Scott Holtzman, który na UFC 229, ciosami w parterze odprawił Alana Patricka.

Już jutro gala, na którą Polacy czekają od dawna. Mateusz Gamrot (MMA 17-1, 1NC) powróci do klatki UFC, by zmierzyć się z nieprzewidywalnym Scottem Holtzmanem (MMA 14-4). Jak często bywa przed eventami największej organizacji na świecie, UFC udostępnia fanom materiał, w którym prezentuje efektowne skończenia bohaterów nadchodzącej gali z poprzednich wydarzeń, podczas których walczyli.

Gdzie oglądać walkę Gamrota z Holtzmanem? Transmisja i godziny rozpoczęcia gali!

Tak stało się i tym razem. W materiale umieszczono brutalne TKO Holtzmana z UFC 229, na którym zmierzył się z Alanem Patrickiem. Akcja oponenta Polaka od minuty 3:12.

Amerykański sen Mateusza Gamrota – droga Polaka do UFC!

Obaj zawodnicy podczas jutrzejszej gali powrócą po porażkach. Gamrot w swoim debiucie dla UFC przegrał po bardzo wyrównanym starciu z Guramem Kutateladze (MMA 11-2) niejednogłośną decyzją sędziów. Holtzman po dwóch zwycięstwach z Dong Hyun Ma i Jimmem Millerem, musiał w sierpniu ubiegłego roku uznać wyższość Beneila Dariusha (MMA 20-4-1), który skończył Hot Sauce’a kilkadziesiąt sekund przed końcem pierwszej rundy.

Sprawdź!  Ciryl Gane przed UFC 265: "Mam odpowiednie umiejętności, by mnie nie trafił."

Galę UFC możesz obstawić tutaj. Zarejestruj się i odbierz BONUS.

Źródło: Youtube UFC

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *