KSW

Tak nokautuje Adrian „Banan” Dudek, który zawalczy z Aleksandarem Ilićem na KSW 60! [WIDEO]

Ten pojedynek przejdzie do historii! Z jednej strony Aleksandar Ilić, mocny zawodnik z Belgradu, którego duma została urażona w dwóch poprzednich starciach, gdzie musiał uznać wyższość swoich rywali. Z drugiej strony życiowa szansa, przed którą stanie zawodnik pochodzący z Bielska-Białej, Adrian „Banan” Dudek. Walka już 24 kwietnia na gali KSW 60!

Pierwszy będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że porażka z Cezarym Kęsikiem i Michałem Materlą była tylko potknięciem i tym razem Ilić zrobi wszystko, żeby przy jego nazwisku zapalił się zielony kwadracik. Dudek trenujący w Sportowym Zagłębiu i Berserkers Team Bielsko-Biała natomiast nie zamierza zmarnować życiowej szansy i z pewnością będzie szukał efektownego nokautu, bądź poddania, które fani i obserwatorzy KSW zapamiętają na długo, a o jego debiucie będzie mówiło się w całej Europie!

Dudek do tej pory stoczył 6 walk w zawodowej karierze. Wygrał pięć pojedynków, kończąc wszystkie przed czasem. Jedyna przegrana to ta z Wawrzyniec Bartnikiem, gdzie po trzy rundowej wojnie w oktagonie musiał uznać wyższość rywala po niejednogłośnej decyzji sędziowskiej.

Dudek nokautuje Drobinę:

Na ostatniej gali Octagon No Mercy 10, Dudek zawalczył z doświadczonym Dawidem Drobiną. Pod koniec pierwszej rundy Bielszczanin prawym podbródkowym upolował rywala, którego znokautował do nieprzytomności!

Dudek nokautuje Brunclika:

W grudniu na gali MMASTERS League „Banan” ponownie szybko rozprawił się ze swoim rywalem. Dudek zawalczył z Danielem „Bruno” Brunclikiem, który zawodowo jest funkcjonariuszem specjalnej jednostki policji w Pradze. Wszyscy spodziewali się dłuższego pojedynku, jednak „Banan” najwidoczniej się gdzieś śpieszył i znokautował Brunclika w… siedem sekund!

Sprawdź!  Izu Ugonoh skomentował przegraną walkę na KSW 60! "Popełniłem kilka błędów i zapłaciłem za to ogromną cenę"

KSW 60 obstawisz tutaj.

Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł! Rejestracja zajmuje 30 sekund.

OTWÓRZ KONTO – ODBIERZ BONUS.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *