KSW

Tak nokautuje Adrian „Banan” Dudek, który zawalczy z Aleksandarem Ilićem na KSW 60! [WIDEO]

Ten pojedynek przejdzie do historii! Z jednej strony Aleksandar Ilić, mocny zawodnik z Belgradu, którego duma została urażona w dwóch poprzednich starciach, gdzie musiał uznać wyższość swoich rywali. Z drugiej strony życiowa szansa, przed którą stanie zawodnik pochodzący z Bielska-Białej, Adrian „Banan” Dudek. Walka już 24 kwietnia na gali KSW 60!

Pierwszy będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że porażka z Cezarym Kęsikiem i Michałem Materlą była tylko potknięciem i tym razem Ilić zrobi wszystko, żeby przy jego nazwisku zapalił się zielony kwadracik. Dudek trenujący w Sportowym Zagłębiu i Berserkers Team Bielsko-Biała natomiast nie zamierza zmarnować życiowej szansy i z pewnością będzie szukał efektownego nokautu, bądź poddania, które fani i obserwatorzy KSW zapamiętają na długo, a o jego debiucie będzie mówiło się w całej Europie!

Dudek do tej pory stoczył 6 walk w zawodowej karierze. Wygrał pięć pojedynków, kończąc wszystkie przed czasem. Jedyna przegrana to ta z Wawrzyniec Bartnikiem, gdzie po trzy rundowej wojnie w oktagonie musiał uznać wyższość rywala po niejednogłośnej decyzji sędziowskiej.

Dudek nokautuje Drobinę:

Na ostatniej gali Octagon No Mercy 10, Dudek zawalczył z doświadczonym Dawidem Drobiną. Pod koniec pierwszej rundy Bielszczanin prawym podbródkowym upolował rywala, którego znokautował do nieprzytomności!

Sprawdź!  Michał Kita zaczepił Szymona Bajora. Mocna odpowiedź pretendenta do pasa KSW!

Dudek nokautuje Brunclika:

W grudniu na gali MMASTERS League „Banan” ponownie szybko rozprawił się ze swoim rywalem. Dudek zawalczył z Danielem „Bruno” Brunclikiem, który zawodowo jest funkcjonariuszem specjalnej jednostki policji w Pradze. Wszyscy spodziewali się dłuższego pojedynku, jednak „Banan” najwidoczniej się gdzieś śpieszył i znokautował Brunclika w… siedem sekund!

KSW 60 obstawisz tutaj.

Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł! Rejestracja zajmuje 30 sekund.

OTWÓRZ KONTO – ODBIERZ BONUS.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.