MMA

Szyszka o przygotowaniach i powrocie do klatki! „Upominam zawodników, a sam chcę urwać głowę”

22 kwietnia odbędzie się druga edycja gali Fight Club, a w klatce ponownie zobaczymy Przemysława Szyszkę, który powróci po długiej przerwie.

Podczas Fight Club 2 w Hali Bemowo w Warszawie odbędzie się 10 pojedynków, w tym 7 w formule MMA i pozostałe w K-1. W akcji zobaczymy m.in. legendę kickboxingu Kamila Jenela, czy ulubieńca kibiców „Siexa”. Duże zainteresowanie wzbudza również powrót popularnego trenera.

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Dzień z Przemysławem Szyszką

Szyszka na co dzień pracuje w Uniq Fight Club, gdzie trenuje m.in. zawodników KSW Radosława Paczuskiego i Arkadiusza Wrzoska, a także wielu freak fighterów walczących dla największych federacji w Polsce jak FAME czy High League.

Sam jednak stoczył zaledwie jeden zawodowy pojedynek i to jeszcze w 2014 roku. Pokonał wówczas Andreya Kupniakova, którego poddał w 29 sekund! Teraz zmierzy się z niepokonanym Brazylijczykiem Hendrikiem Costą, który ma na koncie cztery wygrane, w tym trzy przed czasem.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura za kulisami GROMDY! Narzeczona Artura Szpilki szarpała się z Ewą Brodnicką!

Na kanale YouTube organizacji Fight Club pojawił się obszerny materiał z Szyszką w roli głównej. Federacja przybliżyła kibicom postać trenera, który opowiedział o swojej pracy. W nagraniu pojawili się także popularni freak fighterzy, którzy także wypowiedzieli się przed kamerą, w tym Marcin Dubiel oraz Paweł Tyburski.

Cały blisko 50-minutowy materiał z Przemysławem Szyszką znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.