KSW

Szpilka pójdzie w parter? Szczerze przed walką z Wrzoskiem: „Na pewno ma lepszą stójkę. Z reguły, jak się spotyka dwóch stójkowiczów, to… „

Już w styczniu dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy Arturem Szpilką i Arkadiuszem Wrzoskiem. Były pięściarz wykorzysta umiejętności parterowe, aby zwyciężyć ten pojedynek?

Szpilka powraca do KSW po krótkiej przygodzie z freakami i wygranej walce z Denisem Załęckim. Dla największej organizacji MMA w Polsce będzie to dla niego drugi pojedynek po tym, jak w debiucie przed czasem rozprawił się z Siergiejem Radczenką.

Teraz Szpilka stanie przed największym wyzwaniem w MMA, gdyż zmierzy się ze świetnym stójkowiczem, jakim jest Arkadiusz Wrzosek. Były zawodnik Glory jest kickobxerem i będzie miał ogromną przewagę pod względem kopnięć, kolan czy też wytrzymałości nóg, która u pięściarza może być sporym problemem.

Szpilka o walce z Wrzoskiem

W ostatnim wywiadzie, jaki Szpilka udzielił portalowi InTheCage, zdradził jak wyobraża sobie nadchodzące starcie. Przyznał, iż ciężko mu zwizualizować sobie starcie, które nie rozstrzygnie się w stójce, a w parterze. Nie wyklucza jednak takiej możliwości.

– Ciężko mi sobie wyobrazić, że my nagle kulami się w parterze, może się to wydarzyć, ale ciężko sobie to wyobrazić, że nagle dwóch stójkowiczów próbuje szukać zwycięstwa w parterze. Może tak być, nie mówię, że tak nie będzie. Wiadomo, że w samej walce przychodzą odruchy bezwarunkowe.

Sam pięściarz przyznał, że rywal ma lepszą stójkę, jednak już kilkukrotnie wcześniej podkreślał, iż jest to walka w MMA, czyli w różnych płaszczyznach. Być może to tylko zasłona dymna i Szpilka nie chce zdradzać tego, że planuje rozstrzygnąć walkę w parterze, gdzie rozbił Siergieja Radczenkę.

Sprawdź!  KSW planuje kolejny hit z udziałem Pudzianowskiego? "Mariusz jest jak najbardziej na tak"

Na pewno ma lepszą stójkę. To są jego płaszczyzny, które ma wypracowane. Nie chciałbym za dużo rozmawiać o pomyśle na walkę. Jest to MMA i to daje fajne emocje przed walką. Z reguły jest tak, że jak spotyka się dwóch stójkowiczów, to próbują rozwiązać to w parterze – dodał.

Kursy bukmacherskie na walkę Szpilka vs Wrzosek

Całą kartę walk KSW 78 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Otwierając konto otrzymujesz dodatkowo FREE BET w wysokości 20 zł, do wykorzystania na dowolny zakład!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 78, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Borysa Mańkowskiego z Marianem Ziółkowskim! Zaskoczeni?

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.