Boks

Szpilka mocno o kolejnym rywalu Ngannou! Nie daje byłemu mistrzowi UFC szansy na karierę w boksie!

Do sieci trafiła informacja na temat kolejnego rywala, z którym być może niedługo zmierzy się Francis Ngannou. Zestawienie w mocnych słowach skomentował Artur Szpilka.

Były mistrz UFC ma już za sobą debiut w boksie. Podczas gali w Arabii Saudyjskiej zmierzył się z Tysonem Furym, a wszyscy skazywali zawodnika MMA na pewną porażkę. Ten jednak zaprezentował się fenomenalnie i nawet posłał „Króla Cyganów” na deski.

Raczej niewielu spodziewało się tak dobrego występu Ngannou. Mimo że ostatecznie przegrał po decyzji sędziów, zdanie wielu kibiców to właśnie ręka Kameruńczyka powinna powędrować w górę.

Jak się okazuje, Ngannou jest zainteresowany kolejnymi pojedynkami i do mediów trafiła informacja, że trwają prace nad walką z Dereckiem Chisorą. Głos zabrał w tej sprawie Artur Szpilka, który nie daje większych szans zawodnikowi MMA.

Warto zaznaczyć, że typował także poprzednie starcie. Stwierdził, że dla Fury’ego będzie to spacerek bez większego wysiłku, kiedy w rzeczywistości było całkiem inaczej. Tym razem napisał na swoich social mediach:

Sprawdź!  John Fury ostro o Jake'u Paulu! "Nie umie się bić, walczył z pacjentem z geriatrii!"

– Czy to prawda ?? Myślę, że wbrew pozorom, jeżeli ktoś myśli, że to będzie łatwa walka dla Ngannou, to moim zdaniem jak szybko zaczęła się kariera w Boksie, tak szybko się skończy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.