FAME MMA

Szeliga nie odpuszcza Normanowi! Ponownie zabrał głos: „To już przeradza się w narcyzm. Skończy się jego pajacowanie”

Piotr Szeliga nie szczędzi ostrych słów pod adresem Normana Parke. Freak fighterowi mocno nie spodobało się zachowanie Irlandczyka.

Wczoraj FAME ogłosiło, że kontrakt ze „Storminem” został rozwiązany ze względu na to, iż Parke dostał możliwość walki w Prime MMA jedynie z Pawłem Tyburskim. Ten jednak podpisał umowę na kilka kolejnych pojedynków.

W social mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie, pod którym Piotr Szeliga zamieścił kilka komentarzy skierowanych do byłego rywala. Na tym się jednak nie zakończyło.

Piotr Szeliga ponownie o Normanie Parke

Poza komentarzami opublikował również nagrania na Instastory, w których odniósł się do całej sprawy. Stwierdził, że rewanżu nie będzie, gdyż „Stormin” przestał dla niego istnieć. Co ciekawe, do drugiej walki i tak by nie doszło, gdyż Norman nie był nią w ogóle zainteresowany.

„Szeli” zaznaczył również, że kariera Irlandczyka zbliża się ku końcowi i nazwał jego zachowanie narcystycznym. Wypowiedzi i wpisy freak fightera spotkały się jednak z dużą krytyką.

Większa część Internautów rozumie zachowanie „Stormina”, tłumacząc, że po prostu zmienił on pracodawcę i podpisał bardziej opłacalny kontrakt. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że freaki dla wielu zawodników to jedynie sposób na zarobienie dużych pieniędzy.

Sprawdź!  Don Kasjo wypadł z FAME 21! Alan Kwieciński zmierzy się z Michałem Pasternakiem

– Mnie różni od Normana to, że ja zaczynam, a on kończy. On jest u schyłku już, a ja na początku. Trenuję trochę więcej, niż 2 lata. Mnie czeka tylko progres. A on wiadomo, walczy z gorszymi, więc wygrywa, ale wszystko jest do pewnego momentu. Przyjdzie czas i na niego. Na pewno skończy się jego pajacowanie.

– Gryźć rękę, która cię karmi, FAME tyle dla niego zrobił, na tyle ustępstw poszedł, dzięki FAME tyle zyskał i takie rzeczy odpier**la. Ten gość ego ma totalnie… To już kur*a przeradza się w narcyzm. A pamiętajcie mordeczki, że narcyzm jest destrukcyjny, więc wszystko jest do czasu.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.