UFC

Szef UFC skomentował późne przerwanie na ostatniej gali. Stanął w obronie sędziego [WIDEO]

Jedną z najbardziej komentowanych sytuacji ostatniej gali UFC była decyzja sędziego o późnym przerwaniu walki Turner vs Green. W temacie głos zabrał też Dana White na konferencji prasowej.

Spotkanie obu panów zwiastowało niemałe emocje w oktagonie i tak też było podczas UFC Austin. Bobby Green w swoim stylu wykonywał masę uników z opuszczonymi dłońmi, ale Jalin Turner świetnie wykorzystał przewagę warunków fizycznych.

„The Tarantula” poważnie naruszył „Kinga” mniej więcej w połowie 1. rundy ich pojedynku i poprawił kombinacją lewy-prawy. Dzieła zniszczenia dokonał na deskach, zasypując przeciwnika ciosami i nokautując go już w 1. odsłonie.

Po walce najwięcej mówi się o późnym przerwaniu w wykonaniu sędziego Kerry’ego Hatleya. Arbiter zdecydowanie popełnił karygodny błąd, który mógł spowodować u Bobby’ego Greena poważny uszczerbek na zdrowiu.

Dana White skomentował błąd sędziego

Sytuację, którą obejrzeć możecie poniżej, skomentował na konferencji prasowej Dana White. Szef UFC przyznał, że przerwanie było przerażające, ale zaznaczył, że sędzia doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego błędu.

Zdecydowanie, jeden z najgorszych błędów, jakie w życiu wdziałem. Mieliśmy w przeszłości kilku sędziów, którzy p…dolili głupoty typu: „chciałem, by przegrała jako wojowniczka” i inne takie dyrdymały. Wie, że popełnił błąd i wcale się z tego powodu dobrze nie czuje. To było pechowe… Zdecydowanie, późne przerwanie, o wiele za późne.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.