UFC

Szef UFC o Joannie Jędrzejczyk: „Wejdźcie na jej Instagrama. Daje radę. Wydaje mi się, że…”

Dana White skomentował potencjalny pojedynek Joanny Jędrzejczyk z Mariną Rodriguez, która po ostatniej walce skrytykowana polską zawodniczkę.

Brazylijka w miniony weekend stoczyła zwycięski pojedynek, po którym oświadczyła, że Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC. Polka, mimo że nie walczyła od 2020 roku, to wciąż zajmuje wysokie miejsce zarówno na liście najlepszych zawodniczek kategorii słomkowej, jak i w top 15 bez podziału na kategorie wagowe.

Szczerze mówiąc, Joanna już powiedziała, że nie chce ze mną walczyć. A bądźmy szczerzy, sama nie powinna być już sklasyfikowana, bo nie walczy od bardzo dawna. A skoro ona nie chce walczyć ze mną, to w sumie ja z nią też nie chcę – powiedziała Rodriguez.

Problem w tym, że zajmuje bardzo ważne miejsce w rankingu. Jest mnóstwo dziewczyn, które walczą dwa razy w roku, trzy razy w roku, próbując się tam przedrzeć. A jej miejsce jest niedostępne – dodała.

Jędrzejczyk odpowiedziała na te słowa w rozmowie z TVP Sport oraz wyjaśniła, że na początku 2022 roku wylatuje na Florydę, żeby w klubie ATT przygotować się do 21 pojedynku w karierze.

Sprawdź!  (VIDEO) Grapplerska dominacja Meraba Dvalishviliego! Koniec marzeń Aldo o pasie wagi koguciej?

Nie będę się do tego odnosić. Mam inne podejście do prowadzenia biznesu. Rozmowy na temat walk i negocjacje prowadzę z władzami UFC, a nie przez medialne przepychanki. Niektórzy, dostając do ręki mikrofon, nie wiedzą jak z niego skorzystać – powiedziała Jędrzejczyk.

O potencjalne zestawienie JJ z Rodriguez został zapytany szef UFC. Dana White przyznał, że Polka radzi sobie dobrze nie tylko w klatce i jest zainteresowana jedynie dużymi pojedynkami.

– [Transkrypcja lowking.pl] To jest dobre zestawienie. Nie jest tak, że się z tym nie zgadzam. Uwielbiam Joannę Jędrzejczyk. Mam z nią świetne relacje od samego początku.

– Wiem, że zawodnicy tutaj nic nie zarabiają, ale Joanna Jędrzejczyk jest bardzo bogata. I… wiecie, korzysta z życia! Wejdźcie na jej Instagrama. Daje radę.

– Wydaje mi się więc, że bierze teraz wyłącznie walki, które naprawdę ją ekscytują. Nie wiem, czy ta będzie taką. Dowiem się.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsze słowa Błachowicza po wygranej. Rewanż o pas coraz bliżej!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: lowking.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.