Clout MMA

Szef GROMDY typuje walkę wieczoru Clout MMA 2! „Denisa bym nie skreślał” [WIDEO]

Szef GROMDY zabrał głos w sprawie wyczekiwanego main eventu gali Clout MMA 2. Jego typowanie może zaskoczyć wielu kibiców.

Mariusz Grabowski udzielił obszernego wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym wypowiedział się m.in. na temat przyszłych gal, potencjalnej walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem, zakontraktowania w GROMDZIE Hectora Lombarda czy też starcia Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim.

Weteran MMA już podczas kolejnej edycji Clout MMA zadebiutuje we freak fightach i zmierzy się z „Bad Boyem”, z którym jest mocno skonfliktowany. Starcie odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach, a niemal wszyscy skazują Załęckiego na porażkę.

Inne zdanie na temat tego starcia ma Grabowski, który mimo swojej niechęci do Denisa, przyznał, że nie można go skreślać. Zaznaczył, że na początku walki jest bardzo niebezpieczny i może ustrzelić Omielańczuka, czym sprawi ogromną niespodziankę:

– Denisa bym nie przekreślał. Jeśli się rzuci i Omielańczuk to przetrzyma, to Denis będzie miał duże problemy. Jeśli pójdzie do przodu, a pewnie pójdzie, to może zrobić niespodziankę i zaskoczyć Omielańczuka. On ma już swoje lata i może tego ciosu nie zauważyć. A Denis myślę minuta – dwie jest agresywny. Tutaj bym nie przekreślał Denisa.

Kursy bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs Załęcki

Wszystkie pojedynki Clout MMA 2 obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Sprawdź!  Denis odpowiada Szpilce! Padły ostre słowa: "Tyle będzie z twojej kariery w KSW"

Już za samą rejestrację otrzymacie 20 zł, a za pierwszy depozyt – kolejne 10 zł. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Odbierz bonusy na Clout MMA 2 i graj bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.