Babilon MMA

Sylwester Kołecki odnosi trzecie zwycięstwo w MMA wygrywając przez poddanie na Babilon MMA 22

Jakiś czas temu Sylwester Kołecki poszedł śladami swojego brata Szymona i wszedł w świat MMA. Na wczorajszej gali Babilon MMA 22 odniósł trzecie zwycięstwo poddając Konrada Konkela.

Sylwester Kołecki podobnie jak swój brat Szymon Kołecki (9-1) ma za sobą karierę w podnoszeniu ciężarów. W zawodowym MMA zadebiutował w zeszłym roku, gdzie na gali Browar Północny Fight Night 2 wygrał Aleksandara Joketicia (0-14). Następnie związał się z Babilon MMA i na gali z numerem 20 pokonał doświadczonego Adnana Alića (13-24).

Dla Konkela była to również trzecie walka w zawodowej karierze. Ma on za sobą udaną karierę w amatorskim MMA. Na zawodostwo przeszedł w 2019, gdzie na Real Fight 3, gdzie został poddany przez Marcina Filipczaka (5-1). W ubiegłym roku na Krwawy Sport 1 pokonał Dawida Sadowskiego (1-6).

Sylwester Kołecki odnosi trzecie zwycięstwo w MMA.

Runda 1:

Walkę rozpoczął Konrad Konkel od celnych niskich kopnięć. Po celnym kopnięciu Konkela Sylwek szybko sprowadził go do parteru, jednak walka jeszcze szybciej wróciła do stójki. Jakiś czas później po kolejnym celnym obaleniu Kołecki rozpuścił ręce i zaczął obijać rywala. Sylwester zapiął duszenie trójkątne rękoma, które po krótkiej chwili zostało odklepane.

Sprawdź!  Piotr Wawrzyniak po świetnym boju rozbija Adriana Błeszyńskiego w walce wieczoru na Babilon MMA 22 [WIDEO]

Skrót tego pojedynku możecie sobie zobaczyć po tym linkiem: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-05-22/babilon-mma-22-potezne-duszenie-sylwestra-koleckiego-rywal-byl-bez-szans-wideo/?ref=slider_liga

źródło: Babilon MMA, Polsat Sport

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *