KSW

Świetna forma mistrza KSW! Parnasse zaskakuje nagraniem z treningu przed walką o trzeci pas [WIDEO]

Salahdine Parnasse nabiera masy mięśniowej do pojedynku o trzeci mistrzowski tytuł. Francuz robi wrażenie swoją formą fizyczną.

25-latek to jeden z najlepszych zawodników w całej historii KSW. Całkowicie zdominował kategorię piórkową i wydaje się poza zasięgiem pozostałych zawodników w tej dywizji. Zdobył również tymczasowy pas wagi lekkiej, a teraz chce przejść do historii jako posiadacz trzech tytułów jednocześnie.

Czeka go jednak duże wyzwanie, gdyż zmierzy się z Adrianem Bartosińskim, który najprawdopodobniej będzie miał sporą przewagę siły i warunków fizycznych. Francuz jednak ciężko pracuje, aby jak najbardziej zniwelować tę różnicę i odebrać Polakowi jego atuty.

Parnasse na swoich social mediach opublikował nagranie z treningu siłowego. Możemy zobaczyć, że całkiem sporo przybrał na masie mięśniowej, a do pojedynku zostały jeszcze dwa miesiące. Wspomniane starcie z „Bartosem” o pas wagi półśredniej będzie main eventem gali KSW 89, która 16 grudnia odbędzie się w Gliwicach.

W przygotowaniu do nowej kategorii – napisał Francuz przy nagraniu z treningu. Poniżej pojawiła się również odpowiedź od Polaka, który przed walką wbija szpilki w swojego rywala.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.