Clout MMA

Świerczewski ostro o Najmanie! „To jest profanacja sportu” [WIDEO]

Były reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie zawodnik Fame MMA, Piotr Świerczewski, pojawił się w studio Fasnsportu TV. W długiej rozmowie nie zabrakło tematów freakowych, a popularny „Świr” wbił dużą szpilkę w Marcina Najmana.

Świerczewski w MMA debiutował jeszcze w 2019 roku, kiedy to na gali Free Fight Federation 2 przez decyzję pokonał „Grega Collinsa”. Po latach sięgnęła po niego organizacja Fame MMA, gdzie były piłkarz już w 1. rundzie pokonał „Daro Lwa”.

Popularny „Świr” jest gotowy na kolejne starcie. Medalista Letnich Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku w ostatnim wywiadzie dla Fansportu TV zabrał głos między innymi na temat Jacka Murańskiego, Marcina Najmana, czy Natana Marconia.

Piotr Świerczewski uderza w Marcina Najmana

Nie zdziwi raczej fakt, iż Świerczewskiego najbardziej interesują pojedynki ze starszymi z wymienionych. „Cesarz polskich freak fightów” już jakiś czas temu zapowiedział, że byłego piłkarza mógłby pokonać jedną ręką. Piotr odpowiedział Najmanowi na łamach Fansportu TV, gdzie wbił szpilkę w zawodnika Clout MMA oi jego dotychczasowe osiągnięcia:

Sprawdź!  Fame Firday Arena – Wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

– On nie ma duszy sportowca. To jest fenomen, wypromował się, bo obrażał ludzi – powiedział „Świr” o „Cesarzu”. – On koło sportowców to tylko stał. Biedny Marcinek, dziwię się, że ktoś go nazywa sportowcem, bo to jest profanacja sportu. Nie wiem, jaki sport on reprezentuje, wszędzie jest popierdółką.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.